LAIF 600

Twerapia oparta o Ziele Dzurawca, polecana przez niemieckich lekarzy, dająca bardzo dobre rezultaty

LAIF 600

Postprzez kzawisza » Wt cze 29, 2010 11:18 am

Witam,
odzywam się po pewnej przerwie bo zauważyłem, że nie ma wątku o "cudownym" dziurawcu w postaci tabletek laif 600.
Jak Wam zapewne wiadomo w październiku 2007 przypadkowo (dzięki stłuczce samochodowej, bez żadnych objawów) wykryto u mnie glejaka, jak się okazało III WHO. w październiku 2007 operacja na Banacha w Wawie oraz od listopada radio i chemioterapia (temodal), zakończone w styczniu 2008 roku. Rezonans z lutego 2008 wykazał początek wznowy. Marzec 2008 operacja w Berlinie u prof. Siegfrieda Vogel w Sankt Gertrauden Krankenhaus (po ludzku szpital Św. Gertrudy), po operacji polecono mi przyjmować lek o nazwie laif 600, który polskim lekarzom nie jest znany (z nieznanch powodów), co oznacza, iż po powrocie z Germanii nadal raczono mnie nieskutecznym temodalem.
W maju 2008 kontrolny rezonans (początki kolejnej wznowy) i wyjazd na konsultacje do Berlina, gdzie zakupiłem laifa 600 i zacząłem go przyjmować.
Efetk jest taki, że to co zaczęło odrastać to wzięło i zniknęło.
Podczas rozmów z Profesorem dowiedziałem się, że ten lek (będący jedynie silnym wyciągiem z dziurawca) ma dużej dawce (12 tabletek dziennie) ma niemal 100% skuteczność, czego ja jestem najlepszym przykładem.
U mnie wszystko jest (niemal) jak przed chorobą (tylko zmieniona fryzura dzięki radioterapii, co ma też taką zaletę, że oszczędzam na fryzjerze), pracuję, a nawet w styczniu 2010 roku rozpocząłem aplikację radcowską.
Niestety laif ma też skutki niepożądane - bardzo silne uczulenie na promienie słoneczne (nie pomagają żadne kremy z filtrem) oraz obciążenie żołądka.
Ale IMHO nie są to (zważywszy na okoliczności) istotne skutki.

Moja rada jest jedna: NIE PODDAWAĆ SIĘ I SZUKAĆ POMOCY.
Krz.
kzawisza
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 4:22 pm

Re: LAIF 600

Postprzez moto_kate » Pn lip 05, 2010 8:28 pm

Świetne wieści, dobrze wiedzieć, że wszystko u Ciebie ok. Czy w NIemczech są jakieś fora czy też inne strony, gdzie więcej osób dzieli się informacjami o rezultatach tej terapii? Można by wyrobić sobie pogląd na skuteczność "od drugiej strony".
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: LAIF 600

Postprzez kzawisza » Śr lip 07, 2010 10:49 am

moto_kate napisał(a):Świetne wieści, dobrze wiedzieć, że wszystko u Ciebie ok. Czy w NIemczech są jakieś fora czy też inne strony, gdzie więcej osób dzieli się informacjami o rezultatach tej terapii? Można by wyrobić sobie pogląd na skuteczność "od drugiej strony".


Niestety nie znam niemieckiego i nie mam pojęcia.
W sobotę 03.07.10 byłem w Berlinie (przy okazji zostałem na mecz pod Brandenburską), podobno w październiku zacznę zmniejszac dawkę laifa (biorę od maja 2008 nieprzerwanie po 3x4 dziennie).
Krz.
kzawisza
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 4:22 pm

Re: LAIF 600

Postprzez moto_kate » Śr lip 07, 2010 10:53 am

Ja byłam wtedy we Frankfurcie - Niemcy jakoś mało żywiołowo się cieszyli z wygranej ;P
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: LAIF 600

Postprzez kzawisza » Wt gru 14, 2010 11:10 am

Witam po dłuższej przerwie spowodowanej natłokiem zajęć, głównie nauką (I rok aplikacji radcowskiej).

Chciałbym uaktualnić informacje o prof. Vogel (naurochirurg, który mnie operował w Berlinie i zalecił mi terapię LAIFem 600 (biorę go nadal, od maja 2008 roku).
Proferor zmienił miejsce pracy. obecnie przyjmuje tutaj:

http://www.meoclinic.de/kontakt--anfahrt.html

Trzeba zadzwonić/napisać maila i się umówić na wizytę (bez żadnego problemu, koszt 50 euro).

W tej klinice są też przeprowadzane wszelki operację.
Krz.
kzawisza
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 4:22 pm

Re: LAIF 600

Postprzez gosiakiwi » Wt gru 14, 2010 9:21 pm

kzawisza myslalam o Tobie ostatnio.Ciesze sie,ze sie odezwales.Skoro masz natlok zajec,to tylko pozazdroscic,bo to oznacza,ze jestes w wysmienitej formie.Super!!!
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Re: LAIF 600

Postprzez kzawisza » Pn gru 20, 2010 10:24 pm

Nie mogę narzekać, chociaż wiedza nie jest teraz tak łatwo przyswajana jak to drzewiej bywało...
A na I roku aplikacji radcowskiej jest do przyjęcia tego naprawdę sporo.
Właśnie mam przerwę w nauce do egzaminu na 22.12, ostatniego w tym roku (niestety poprawkowy i jak go nie zaliczę to cały rok do powtórki (nie są przepisywane żadne zdane egzaminy), niestety...
Krz.
kzawisza
bywalec
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 4:22 pm

Re: LAIF 600

Postprzez alutka » Śr gru 29, 2010 10:39 pm

czy mógłby mi ktoś napisać czy można stosować laif 600 przy radioterapii? :(
alutka
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr gru 29, 2010 10:15 pm

Re: LAIF 600

Postprzez dailide » Pn paź 15, 2012 6:16 pm

dailide
nowy
 
Posty: 29
Dołączył(a): So lis 03, 2007 11:25 am


Powrót do LAIF 600/900

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości