Oddam DCA

Oddam / przyjmę / kupię / sprzedam / zamienię - sprzęt rehabilitacyjny, literaturę itd.

Oddam DCA

Postprzez adamos » Pn sie 06, 2012 8:42 pm

Witam,
Oddam osobie potrzebującej dwie buteleczki DCA zakupione w Pharma-DCA (link do sklepu: http://www.pharma-dca.com/index.htm). Był to zakup 2 x 100g + 20g extra. Zakup został dokonany dla mojego syna dość dawno temu, bo na początku zeszłego roku, potem w zamieszaniu zapomnieliśmy o nim, odnalazł się dopiero teraz, ale preparat jest jeszcze ważny do października br., więc może komuś się przyda. Jedna buteleczka jest nietknięta, druga została otwarta po wyczerpaniu promocyjnej buteleczki dwudziestogramowej.
Nie chcę żadnych pieniędzy, liczę na to, że być może zadziała u osoby potrzebującej (u nas, niestety, nie było rezultatu).
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na priv w celu ustalenia szczegółów przekazania.

Pozdrawiam
Adam
adamos
świeżynka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt lip 26, 2011 10:44 pm

Re: Oddam DCA

Postprzez ajax » So mar 23, 2013 7:18 pm

Dzisiaj 23.03.2013 znalazłem na forum Glejak.pl Pańskie ogłoszenie o chęci odstąpienia leku DCA.Okazało się że mój syn ma po 17 latach wznowę glejaka nieoperacyjnego.NFZ nie zgadza się na refundację leczenia TEMODALEM.Gdyby Pana ogłoszenie było aktualne to uprzejmie prosiłbym o odsąpienie leku.Chcemy za wszelką cenę ratować życie naszego syna.Współczujemy Panu zpowodu ciężkiej choroby syna.Sami już drugi raz przeżywamy rodzinną tragedię.Mój adres serwisajax@onet.eu lub tel.602152988 POZDRAWIAM RYSIEK
ajax
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 21, 2013 6:35 pm


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości