Sprzedam NaDca

Oddam / przyjmę / kupię / sprzedam / zamienię - sprzęt rehabilitacyjny, literaturę itd.

Sprzedam NaDca

Postprzez Ania24 » Pt lut 12, 2010 5:52 pm

Kochani
Mam do sprzedania 2 opakowania NAaDca po 50g. Jedno z nich jest zupełnie nowe, nawet nie otworzone, a z drugiego wykorzystałam mniej niż 1/4. Mój narzeczony, Bruno przyjmował lek zaledwie przez 4 cykle- dalsze leczenie było niemożliwe ze względu na kilkutygodniowy pobyt w szpitalu. Obecnie przebywa w domu ale nie wyraził on zgody na kontynuowanie leczenia ta metodą. Z tego powodu lek nie jest już potrzebny. NaDca kupiłam na stronie ChemicalsLTD.com ok.
2m-ce temu; ek do tej pory jest przechowywany w ujemnych temperaturach, wiec na pewno jest dobry. Cena za 2 opakowania 400 zł.

Pozdrawiam wszystkich, trzymam kciuki za Was i Waszych bliskich.

Ania
Ania24
nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 9:33 pm

Re: Sprzedam NaDca

Postprzez mati » So lut 13, 2010 11:23 pm

Aniu Chetnie odkupie od Ciebie Na dca. Proszę napisz mi na priva nr. konta .
To są tabletki ?
mati
świeżynka
 
Posty: 18
Dołączył(a): Cz lut 04, 2010 2:29 pm

Re: Sprzedam NaDca

Postprzez marciochagt » Śr lut 17, 2010 9:55 am

Witam
Czy jest ktoś od kogo mogę odkupić TEMODAL? Proszę o pomoc. Marcin tel. 602 295 404
marciochagt
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz wrz 24, 2009 8:52 pm

Re: Sprzedam NaDca

Postprzez Ania24 » Cz lut 18, 2010 10:22 am

Mati, nie wiem , czy masz moja wiadomość. Wysłałam Ci numer konta- to nie sa tabletki tylko sypki prosze, który trzeba odmierzac w zależnosci od wielkoci dawki, jaką chcesz podawać. Ja chodzilam do apteki i tam bez zadnego problemu panie mi odmierzały specjalna dawke. Podaj adres na który mam Ci to wysłać- moge to zrobis w kazdej chwili daj tylko znać.
Pozdrawiam serdecznie
Ania24
nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 9:33 pm

Re: Sprzedam NaDca

Postprzez mati » Pt lut 19, 2010 8:41 am

Juz napisałam na priva. Nie moglam sie zalogowac na stronie, dopiero administratorka Kasia kazała mi się zalogować ze strony innej wyszukiarki i to zadzialało. Pieniązki przelane.
mati
świeżynka
 
Posty: 18
Dołączył(a): Cz lut 04, 2010 2:29 pm


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości