Papryczki Habanero i dużo innego dobra

Oddam / przyjmę / kupię / sprzedam / zamienię - sprzęt rehabilitacyjny, literaturę itd.

Papryczki Habanero i dużo innego dobra

Postprzez robert wg » N gru 13, 2009 8:17 pm

Witam,

Mam pozostałości po przegranej walce o Tatę.
Dość dużo papryki habanero ( suszonej ) sprowadzona z za wielkiej wody ok 600 g - oddam za 100 PLN - starczy na bardzo dużo oleju.
raz vit B1 w dawce 100 g. - - oddam po 20 PLN +wysyłka
Są rownież opakowania Shallaki 400 g po 30 kapsułek każde - mam tego 12 opakowań :(
- sprzedam po 25 PLN + wysyłka - ew.odbiór w Wawie ( ważne do XII 2010)
Znalazłem też 3 op. RUTA GRAVELEONES 6C po 125 szt każde - sprzedam po 15 PLN szt + wysyłka - ew.odbiór w Wawie.( ważne do IV 2013)

Żeby było jasne - nie jestem handlarzem, to co wymieniłem powyżej ściągałem z UK żeby leczyć Tatę.Nie udało się - w sierpniu odszedł.
Teraz trochę sie ogarnąłem i trzeba się tego pozbyć. Mam te z sporo tranu ale pijemy z rodzinką więc nie sprzedaję.
Jeżeli kogoś nie stać na to co powyżej a potrzebuje - niech się nie zraża tylko pisze.

Uprzedzając wszelkie pytania o NaDCA - stosowaliśmy bez efektów - wszystko jak w książce - glejak wykończyl ojca dokładnie w 9 m-cu od zdiagnozowania - tak jak przewidywal czlowiek , który odważył się operować, któremu jestem wdzięczny, młody lekarz z warszawskiego szpitala Bródnowskiego - prrawdziwy lekarz, który doskonale znał przebieg tej choroby , poinformował nas o tym , ale nie kwestionował walki - wręcz przeciwnie.

PZDR

RWG
robert wg
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): Śr sty 14, 2009 1:07 am

Re: Papryczki Habanero i dużo innego dobra

Postprzez stasio » Pt lip 23, 2010 6:09 pm

Witam,
Czy jest Pan jeszcze w posiadaniu papryczki habanero. Chetnie odkupię.
Bardzo prosze o kontakt.
Marta Witek
mart1@autograf.pl
stasio
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lip 23, 2010 6:00 pm


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości