NACO - do oddania...

Oddam / przyjmę / kupię / sprzedam / zamienię - sprzęt rehabilitacyjny, literaturę itd.

NACO - do oddania...

Postprzez ciupa » Pn sie 17, 2009 8:15 pm

Witam,
.... Nowy, eksperymentalny lek o nazwie NACO ... Mojej mamie nie pomógł, bo było już za późno.... Może ktoś, to jest pod ścianą, wyczerpał już wszystkie inne środki i ma odwagę podjąć się leczenia czymś co jest nowe i nie do końca zbadane to proszę o kontakt (darpat@wp.pl), gdyż mam do oddania 48 tabletek tego leku....
Pozd. ciupa

P.S.
1. Po odezwie podam szczegóły, w jaki sposób przekażę ten lek (będzie to nieodpłatnie, warunkiem jest kontakt z osobą od której go otrzymałem i jej przyzwolenie - chodzi o ustalenie dawki, zgodę na prowadzenie - pomoc w terapii, konsultacje itp)
2. Jest to lek oparty na omeprazolu, inhibitorze pompy protonowej; w skrócie chodzi o to, że blokowanie pompy protonowej w komórkach nowotworowych powoduje zatrzymanie w tejże komórce kwasu mlekowego co powoduje jej śmierć...
3. Można poczytać o tej terapii na http://jonpharma.com/
4. Informacja ta nie jest kierowana tylko do ludzi, którzy chorują na glejaka... Moja mama miała NDKRP....
5. Może głupio zabrzmi, ale mam tylko jedną "porcję" tego leku, więc kto szybszy ten...
6. Mam też ok 20 g DCA, również do oddania....
ciupa
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 05, 2009 10:50 pm

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości