nowe info-SELOL

Terapia opracowana przez polskich naukowców

nowe info-SELOL

Postprzez Kubusia » Pt sie 24, 2007 8:59 am

witam,
pomimo ze ta informacja nie pomoże za bardzo w przypadku glejaka jednak myślę że warto wiedzieć:
dziś odebraliśmy selol od dr. Suchockiego , w trakcie wizyty poinformował nas, iż bodajże wczoraj kontaktował się z pewnym profesorem z Anglii który (nie wiem czy na sobie czy na pewnym pacjencie) zastosował selol ale WCIERAJĄC go w guza i tak się wyleczył.
osobiście nie byłam w trakcie tej wizyty - informację przekazał mi narzeczony który rozmawiał z profesorem w związku z tym na chwile obecną wiem tylko tyle.
Kubusia
świeżynka
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz sie 09, 2007 4:20 pm

Postprzez Crono5 » Pn sie 27, 2007 10:08 am

dzownilem dzis do Dr. Suchackiego, zszokowal mnie info, ze moga byc przezuty do kosci :shock: jesli jest zaawansowane stadium, w srode jade po selol i przy okazji porozmawiam z nim o NaDCA, gryzofuvinie, i Metformin i oleju lnianym.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez olsen35 » Pn sie 27, 2007 3:33 pm

Jak to przerzuty do kości, ale chyba nie jeśli chodzi o glejaki, bo przecież one jako guzy pierwotne rozsiewają się jedynie po mózgu. a ewentualnie moga się przerzucać z innych części ciała do móżgu a nie odwrotnie. tak przynajmniej di tej pory myślałam : :roll:
olsen35
swój człek
 
Posty: 229
Dołączył(a): N lip 15, 2007 11:13 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez eweczka » Śr lis 14, 2007 12:33 pm

do Crono

Cześć, z niecierpliwością czekam na wpis od Ciebie- czy już masz selol, czy rozmawiałeś z dr Suchockim m. in. o Na DCA itd? On z pewnością musi się orientować w tych wszystkich alternatywnych terapiach - pracuje nad selolem ale o wszystkim innym musi z tej racji sporo czytać... A teraz przeczytałąm gdzieś o terapii cezowej. To istne novum - przynajmniej dla mnie. Może ktoś wie coś konkretnego na ten temat,
pozdrawiam
eweczka
eweczka
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lis 13, 2007 11:13 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez moto_kate » Śr lis 14, 2007 4:58 pm

eweczka napisał(a):do Crono

Cześć, z niecierpliwością czekam na wpis od Ciebie- czy już masz selol, czy rozmawiałeś z dr Suchockim m. in. o Na DCA itd?


Proszę korzystać z mechanizmów forum: należy kliknąć przy dowolnym poście Crono przycisk "profil", następnie link "znajdź wszystkie posty Crono".

Podobnie posty o terapii cezowej można wyszukać, korzystając z opcji "Szukaj" w górnym menu (między "FAQ" a "Użytkownicy").
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez eweczka » Cz lis 15, 2007 8:20 am

Dziękuję za podpowiedzi - to moje pierwsze kroki na Forum. Jeszcze nie potrafię sprawnie z niego korzystać.
pozdrowienia
eweczka
eweczka
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lis 13, 2007 11:13 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Pawel1987 » Pt mar 07, 2008 12:22 am

przy glejakch mogą by przyerzuty tak pisze "Onkologia Kliniczna" najczęsttsze choć i tak rzadkie przerzutty następują do płuc, do kości raczej skąpodrzewiak o ile się nie pomyliłem jeśli ktoś potrzebuje tej informacji to niech napisze to zorientuję się dla niego co i jak :)
Pawel1987
swój człek
 
Posty: 108
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:04 pm

Re: nowe info-SELOL

Postprzez MotoTurista » So mar 21, 2009 2:01 pm

Mój Tata ma glejaka anaplastycznego III stopnia. Jest po ciezkiej operacji i naświetlaniach. Temaodalu dac nie chcieli. Mysle co dalej robic, moze terapie alternatywne?? Wczoraj rozmawiałem z dr Szalusiem z Wojskowego Istytutu Medycznego na Szaserów. On kwalifikuje do stosowania Selolem, natomast ds Suchocki nie jest lekarzem tylko naukowcem. Nie mial czasu ale udalo mi sie zapytac czy Selol mozna stosowac z Temodalem, powiedział że tak. Mozna go stosować w glejaki III stopnia, jednak terapia Selolem kloci sie ze schematem PCV.
Bede go meczyl o wiecej szczegołów.
On przyjmuje tez prywatnie w Centrum Vilcacora.
Pozdrawiam wszystkich tak jak ja w niedoli zyciowej spowodowanej tą straszna chorobą.
MotoTurista
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:43 pm

Re: nowe info-SELOL

Postprzez olek1 » So mar 21, 2009 4:35 pm

dawno nikt nie pisał tu o selolu..
ciekawe czy sa ludzie , którzy to stosuja na guz amózgu ,i jakie skutki...

ale jakoś cicho o tym preparacie ...
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Re: nowe info-SELOL

Postprzez szwedka » So mar 21, 2009 5:22 pm

W centrum Vilcacory przyjmuje dr Szaluś. Mi też dr Suchocki mówił aby wcierac selol w głowę- po parę kropli. Moja córka wypiła gdzieś 3/4 litra selolu/ dostałam od razu wieksza ilość z uwagi na to iż ni emieszkała ona w Polsce' /, niestety nie było widać żadnych pozytywnych skutków, a na dzień dzisiejszy to się zastanawiam czy zamiast pomóc nie zaszkodził.
szwedka
swój człek
 
Posty: 361
Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 4:12 pm

Re: nowe info-SELOL

Postprzez MotoTurista » Pn mar 23, 2009 8:55 am

do szwedka
Po czym stwierdziłaś że nie ma poprawy? Czy wystąpiły jakieś skutki uboczne? Jeśli skutki uboczne są znaczne a działanie niepotwierdzone to może lepiej nie stosować.. Ja jednak chciałbym spróbować. Suchocki powiedział że mają świetne efekty i zmarła im ostatnio tylko jedna osoba. Na ile osób i z jakimi guzami tego jeszcze nie wiem.
MotoTurista
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:43 pm

Re: nowe info-SELOL

Postprzez szwedka » Pn mar 23, 2009 5:00 pm

Córka zaczęła brać selol od 20.09.08, po tygodniu zaczęla dostawac biegunek, mdłości, potem ustąpiły - chociaż się zdarzały, zapach też był nieciekawy - ale nie wiem czy to od selolu czy cynku.
Nie było widać aby się jej stan zdrowia poprawiał, w listopadzie zaczęła słabnąć, zrobiono jej MRI i okazało się że glejak się szybko rozrasta / w sierpniu wykazało zmniejszenie masy/, nie brała już chemii bo tę skończyła w sierpniu, a glejak jakby dostał kopa i rozlazł sie po mózgu.
Nie wiem czy to od selolu, czy po prostu selol nic nie zdziałal bo był za krótko podawany i nie zdążyl dać jakichś efektów.
Mi dr Suchocki też mówił,że mają efekty, że leczenie jest dlugotrwałe, ale tez powiedział, że po przerwie w podawaniu temodalu / moja córka brała ostatnie duże dawki czym on był tez zaskoczony/ glejaki bardzo szybko odskakują, a przerwa musi być po 6-ciu miesiącach podawania.
Może w naszym przypadku po prostu było już za póxno.
szwedka
swój człek
 
Posty: 361
Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 4:12 pm

Re: nowe info-SELOL

Postprzez MotoTurista » Wt mar 24, 2009 12:02 am

Już sam nie wiem co robić. Nie znalazłem osoby która stwierdziłaby że Selol jej pomógł. A skutki uboczne są i to nieprzyjemne. Tak czy inaczej pogadam z Szalusiem, a walkę o Temodal i tak zacząć trzeba. Nie dali go podczas naświetleń. Czy Temodal działa na glejaka anaplastycznego III stopnia? Czy tylko na IV stopnia?
MotoTurista
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): So mar 21, 2009 1:43 pm

Re: nowe info-SELOL

Postprzez moto_kate » Wt mar 24, 2009 5:42 pm

Na III stopień Temodal też działa. Jeśli przy operacji usunięto całość (na tyle, na ile to możliwe), to można jeszcze spróbować z Laif 600.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: nowe info-SELOL

Postprzez Maryjan » So sie 15, 2009 10:36 pm

potrzebuję więcej informacji na temat selolu, ponieważ mija mama stosuje go już 2 lata lekarz z WIM twierdzi że choroba została powstrzymana czyli się nie rozwija a mama czuje się z dnia na dzień zle. Proszę o wasze odczucia i doświadczenia z tym lekiem,
Maryjan
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So sie 15, 2009 10:26 pm

Następna strona

Powrót do Selol

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość