Gdzie kupić NaDca?

Tutaj można zadawać wszelkie nurtujące pytania związane z NaDCA.

Gdzie kupić NaDca?

Postprzez mantus » N lip 20, 2008 7:03 pm

Witam
mam pytanie gdzie można kupić NaDca, bo na stronie gg faceta nie odpowiada mimo że zamówiłem nie wspominając o telefonie który jest głuchy, i czy ktoś zamawiał na stronie buydca.com?
pozdrawiam
Tomek
mantus
świeżynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): N lip 20, 2008 10:05 am

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez moto_kate » N lip 20, 2008 7:36 pm

Co do zamówienia z polskiej strony spytaj może Crono5, on zawsze był w kontakcie z osobą sprowadzającą NaDCA. Kilka osób zamawiało bezpośrednio w Stanach i o ile dobrze pamiętam, nie było z tym żadnych problemów.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez mantus » Wt lip 22, 2008 7:56 pm

a w polsce nie ma mozliwosci potrzebuje to dosyc pilnie a ze stanow idzie 2 tygodnie moja tesciowa ma przerzut z jelita grubego do watroby a teraz znowu jeszcze raz jelito zostalo zajete
prosze o info jesli to mozliwe
pozdrawiam
Tomek
mantus
świeżynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): N lip 20, 2008 10:05 am

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez moto_kate » Wt lip 22, 2008 8:09 pm

Jeśli czas jest kluczowy, to na pewno z USA mogą Ci wysłać kurierem - będzie pewnie trochę drożej, ale raczej nie drastycznie. Dotrze szybciej niż z Polski naszą kochaną pocztą...

A może komuś z forum zostało albo ma na tyle duży zapas, by mógł część odstąpić?
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez Crono5 » Wt lip 22, 2008 8:24 pm

Wiec, jak zwykle prawa murphiego kroluja, awaria sprzetu komputerowego oraz telefonu, uniemozlwiialy kontakt z adminem, oraz problemy z zapasami. Ale juz wszytko zaczyna wracac do normy. Zamawiajac na buydca.com to tylko kurierem, dca jest wysylane i produkowane w meksyku a ich poczta jest chyba jeszcze gorsza od naszej. DCA z meksyku idzie czesto 5 tygodni i bardzo czesto przesylka ginie gdzies po drodze. Wiec jesli zalezy na czasie i chcecie zamaiwac od jima to tylko kurierem. W przeciagu tygodnia wsztko powinno wrocic do normy na nadca.pl
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez majkelangelo » Śr lip 23, 2008 12:26 pm

Witam wszystkich.Do tej pory jedynie przyglądałem się Waszym wypowiedziom ale postanowiłem to przerwać może troszke z racji tego, że nie mam już wyjścia...Rozmawiałem z adminem nadca.pl 22.07 i poinformował mnie o tym co napisał wcześniej Crono.Próbowałem złożyć zamówienie kurierem na buydca.com ale formularz sam się czyści po kliknięciu "checkout" i dostaje się komunikat o tym, że "mają problemy transportowe i nalegają na kupno od polskiego lub rosyjskiego dystrybutora co znacznie przyspieszy przesyłkę"...Próbowałem złożyć zamówienie w Rosji, lecz tam z kolei jest tak, że owszem mają dostępny ale kurierem mogą wysłać tylko po obszarach Rosji...a poczta wiadomo jak działa... :cry: Potrzebuję NaDCA na JUŻ bo z moim tatą jest bardzo źle (GBM IV po operacji,naświetlaniach,Temodalu,Natulanie) przewlekłe napady padaczki co robi spustoszenie w mózgu...2 razy wzywana była karetka i zostawiali tate w szpitalu na kroplówki z Mannitolu i dodatkowe leki doraźne.Dziś znowu wróciliśmy do domu po 4 dniach w szpitalu...Na razie śpi ale nie wiadomo co bedzie dalej.Brat zostaje z nim w domu a ja jade odebrać do CO wyniki RM i wysłuchać co ma mi do powiedzenia dr.Jagielska...Dlatego wielka ogromna prośba do wszystkich tu zaglądających! Jeśli jest ktoś na forum kto ma może odsprzedać NaDCA bardzo proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam
...michał...
majkelangelo
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 11:11 pm
Lokalizacja: W-WA

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez mantus » Śr lip 23, 2008 7:31 pm

dajcie jakies adresy gdzie to mozna kupic to Nadca ,a ten facet z nadca.pl to jakis nieodpowiedzialny gosc
pozdrawiam
mantus
świeżynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): N lip 20, 2008 10:05 am

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez Crono5 » Cz lip 24, 2008 9:29 pm

http://odczynniki.chem.pl/


GE-6902 dichlorooctan sodu; dichloroctan sodu; dichlorooctan sodowy; sól sodowa kwasu dichlorooctowego; NDCA, SDCA, NaDCA; CCl2HCOONa N/S
opakowania:
10 g
100 g
250 g
Nie wiem tylko czy jest badane pod katem czystosci oraz czy w procesie produkcji nie sa uzywane jakies rozpuszczalniki, trzeba by sie dowiadywac inwidualnie

Dodatkowo osoba ktora sie kontaktowala ze mna poprzez maila informowala mnie ze firma oferuje produkt o standartowej czystości 99% a ma możliwość zrobienia preparatu,oczywiście za dopłatą ,preparat o czystości pow.99,7 %
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez mantus » Pn lip 28, 2008 8:11 pm

a powiedz mi gdzie dostać wymienianą tu witaminę B1 w ilosci 100mg, żeby nie nie dawać tyle razy bo unas w polsce największa dawka to 25mg, więc skąd wziąść coś większego?
pozdrawiam
Tomek
mantus
świeżynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): N lip 20, 2008 10:05 am

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez samograj » Pn lip 28, 2008 10:01 pm

mantus napisał(a):a powiedz mi gdzie dostać wymienianą tu witaminę B1 w ilosci 100mg, żeby nie nie dawać tyle razy bo unas w polsce największa dawka to 25mg, więc skąd wziąść coś większego?
pozdrawiam
Tomek

Kup sobie preparat o nazwie benfogamma, to odmiana witamyny b1.
Działanie:
Benfotiamina (benfogamma)jest pochodną tiaminy (witamina B1) o ulepszonych właściwościach farmakokinetycznych.
Zerknij choćby tutaj:
http://www.farmacja24.com.pl/index.php? ... od_id=2253
Pozdrawiam - Anka!!!
Jeżeli nie znasz ojca choroby, to na pewno zła dieta jest jej matką!!!
http://miniland-for-web.ovh.org
http://pies-portrety.ovh.org
http://ogarypolskie.ovh.org
http://nadziejamoja.ovh.org
samograj
swój człek
 
Posty: 711
Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez cziko » Cz lip 31, 2008 1:47 pm

czy ktoś z was kupił ostatnio? nadca.pl to jakaś porażka - tam ciągle nie ma (zdaje się też że nadca.pl zniknęło ze strony buydca.com jako dystrybutor polski)
1. Czy ktoś z was kupił z buydca.com? jaki jest całkowity koszt i ile się czeka?
2. czy ktoś kupił z innego źródła? jakiego i jak?

pozdrawiam
cziko
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 2:14 pm

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez Crono5 » Cz lip 31, 2008 4:13 pm

Tak zgadza sie zniknelo, ale czemu nie wiem, admin nadca zlozyl zamuwienie na 2 kg, nie otrzymal jeszcze odpowiedzi. Na Buydca.com tez zdaje sie ze maja jakies problemy:
http://www.thedcasite.com/dcaforum/DCFo ... 278.html#2
dimitrisk zamowil 12 dni temu dca z buydca.com i nadal nie otrzymal potwierdzenia zaplaty, przy uzyciu paypal. Ogolnie tez thedcasite.com rowniez miala problemy, jakis rosyjski haker znalazl luke w skrypcie forum ktora umozliwila uzycie explolitu. Dzieku temu haker mugl zagniezdzic link do trojana w kodzie strony. Osoby odwiedzajace thedca.com sa proszone o przeskanowanie komputerow w poszukiwaniu JS:Aspxor-A [Trj]., roginalne info z thedcasite:

Virus / Malware Alert
TheDCASite was hacked. We fixed what we believe to have allowed the attack..a problem with the chatroom script that came with the program and allowed the exploit. Kraig found a patch and it appears secure now. A trojan was inserted into the site. If you have been to this site in the last couple of weeks, virus scan your computer. Interestingly, my own machine was not infected. Here is what was reported to us. If you ever detect a virus in the future, please email us. Thanks.

File name: ww.kpo3.ru/fgg.js (do not go to that site. This is for reference only)
Malware name: JS:Aspxor-A [Trj]
Maleware type: Trojan Horse
VPS version: 080728-0, 28/07/2008


Jim rowniez sie ze mna komunikowal z zapytaniem czy nadca.pl nadal sprzedaje dca, odpisalem mu admin powiedzial ze sprzedaje.

Kolejna ciekawostka jest takze to ze infekcja thedcasite.com spowodowala ze zniknal link do pracy dr.Yamamoto na temat terapii GcMAF.
Ale puzniej i tak nie zostal przywrucony poniewaz dr. Yamamoto prosil o nie umieszczanie tych infotmacji na thedcasite.com gdyz otrzymywal zbyt wiele maili i telefonow na temat jego protokolow.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez mantus » Cz lip 31, 2008 9:05 pm

ja dostalem w poniedzialek spozniony nadca 3 tygodnie temu zamawialem, zamowilem tydzien temu tez na buydca.com zobaczymy czy dojdzie
pozdrawiam
mantus
świeżynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): N lip 20, 2008 10:05 am

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez marsellvip » Pn sie 11, 2008 12:14 pm

Kupiłem NaDCA przez NaDCA.pl jakieś 3 tygodnie temu i nic :( a czas ucieka bardzo szybko, może ma ktoś nadmiar i mógłby odsprzedać trochę póki nie dostane zamówionego DCA.
Proszę o kontakt na gg; 4198680 albo marsellvip@wp.pl

Z góry dziękuję życzliwym ludziom.
marsellvip
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lip 25, 2008 4:26 pm

Re: Gdzie kupić NaDca?

Postprzez marsellvip » Wt sie 12, 2008 5:19 pm

Dzięki wielkie moto_kate i crono5 skontaktowałem się z Panem Michałem, w sobotę odbiorę DCA. :)
marsellvip
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lip 25, 2008 4:26 pm

Następna strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość