POMÓŻCIE, POTRZEBUJĘ INFORMACJI O DCA

Tutaj można zadawać wszelkie nurtujące pytania związane z NaDCA.

POMÓŻCIE, POTRZEBUJĘ INFORMACJI O DCA

Postprzez HELA » So maja 31, 2008 11:32 am

W poniedziałek tj. 26.05 dowiedziałam się, że mój Tata ma przerzuty do wątroby. Nie wiadomo jeszcze skąd są te przerzuty, ale napewno nie z jelita grubego ani nie z płuc. Tato jest w złym stanie, okropnie schudł. leczenie jeszcze sie nie rozpoczęło, bo wyniki tomografu będą dopiero we wtorek. Ale dowiedziałam się, że w przypadku przerzutów do watroby i biorąc pod uwage oslabienie taty rokowania sa złe. Może nawet nie kwalifikować sie na chemioterapię, więc szukam wszystkiego co mogłoby Mu pomóc. Chciałabym miec juz w domu to cudowne DCA,żeby nie marnować czasu, na wypadek gdyby okazało sie, że lekarze nie mogą nic zrobic, Przeczytałam już kilka tematów o dca, ale to wszystko jest dla mnie czarną magią, dużo informacji jest w obcym języku i nie moge sobie dać z tym rady. Gdyby Ktos mógłby mi udzielic informacj ,gdzie bezpiecznie można kupic DCA, jakiej witaminy do tego używać, w jakich dawkach, czy na początku mniejsze a potem większe? O co chodzi z tą kofeiną, w jakiej formie się ją podaje i w jakich dawkach? Jak często w ciągu dnia? czy ktos zna lekarza, który mógłby podjąć sie pokierowaniem lub chociaz pomocą podczas leczenia DCA. Pomóżcie ,potrzebuję Waszej pomocy, bo jestem dopiero na początku tej krętej drogi. Mam nadzieję, że potem ja będe mogła pomóc innym.
HELA
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So maja 31, 2008 10:31 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez Crono5 » So maja 31, 2008 12:36 pm

Napisalem Ci na PW
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Wstawka do tematu

Postprzez Gabi188 » N cze 08, 2008 9:25 pm

Dzień Dobry!!
Piszę pod tym temetem, gdzyż mój problem jest podobny
U mamy 3 lata temu wykryto nowotwór szyjki macicy. Niestety kilka
miesięcy temu okazało się, że są przeżuty do węzłów chłonnych. Niedawno
skończyła chemioterapię i 2 miesiące temu USG wykazało zmniejszenie sie
nacieku z 4 cm do 4 mm. Niestety pojawiły się mocne bóle i okazało sie
że nowotwór znowu zaatakował tym razem wątrobę i otrzewną.

Zaczęłąm wiec interesowac sie DCA. Właściwie pytania mam podobne jak założyciel tego postu. Z tym że chciałąm się jeszcze dowiedziec, czy można stosowac ten lek z jedną nerką? Jeśli tak to jakie powinny byc dawki przy wadze ciała 39kg??
Gabi188
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:18 pm

Postprzez HELA » Pn cze 09, 2008 7:44 pm

Nie potrafię Ci odpowiedzieć na te pytania, bo sama dopiero przygotowuję się do ,,akcji DCA".
HELA
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So maja 31, 2008 10:31 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Wstawka do tematu

Postprzez Crono5 » Śr cze 11, 2008 3:15 pm

Gabi188 napisał(a):Dzień Dobry!!
Piszę pod tym temetem, gdzyż mój problem jest podobny
U mamy 3 lata temu wykryto nowotwór szyjki macicy. Niestety kilka
miesięcy temu okazało się, że są przeżuty do węzłów chłonnych. Niedawno
skończyła chemioterapię i 2 miesiące temu USG wykazało zmniejszenie sie
nacieku z 4 cm do 4 mm. Niestety pojawiły się mocne bóle i okazało sie
że nowotwór znowu zaatakował tym razem wątrobę i otrzewną.

Zaczęłąm wiec interesowac sie DCA. Właściwie pytania mam podobne jak założyciel tego postu. Z tym że chciałąm się jeszcze dowiedziec, czy można stosowac ten lek z jedną nerką? Jeśli tak to jakie powinny byc dawki przy wadze ciała 39kg??


Napisalem na PW
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka


Powrót do Pytania i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość