NaDCA - jakie ceny

Tutaj można zadawać wszelkie nurtujące pytania związane z NaDCA.

Ile chcieli byscie aby NaDCA kosztowalo

200zl
4
40%
225zl
2
20%
250zl
4
40%
 
Liczba głosów : 10

NaDCA - jakie ceny

Postprzez Crono5 » Pn kwi 07, 2008 3:46 pm

Jutro rusza sprzedaz NaDCA, admin jest zainteresowany jaka kowota byla by dla Was najbardziej odpowiednia. Minimalna kwota to 200zl za 50gr, jest mozliwosc sprzedazy za ta kwote z tym ze, kazda sprzedana partia pokrywa koszata zakupu poprzedniej i moga zdarzyc sie okresy ze trzeba bedzie ocziekiwac na nowa dostawe. Maly margines dodatkowych srodkow pozwoli na zakup wiekszej ilosci zapasow jak i rowniez ofiarowanie darmowych porcji NaDCA osobom ktore sa w ciezkiej sytuacji materialnej.

tutaj info gdzie mozna dostac:

http://aj-press.home.pl/glejak/phpBB2/viewtopic.php?t=1324
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez grucha.b » Wt kwi 08, 2008 6:25 pm

Świetnie. Mogła w takim razie poczekać troszke na to zamówienie bo teraz bedzie szło z zagranicy. Mysle że z tym zapasem dla osób, które mają ciężka sytuację to bardzo dobry pomysł.

Gratuluje tak szybkiej organizacji!!!!!!
gg 723917
grucha.b
bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 4:47 pm

Postprzez mazunia1 » Cz kwi 10, 2008 9:56 pm

dlaczego DCA ma tak dużo kosztowac?????
to nie jest lek (na razie), ludzie, którzy to stosują sami, świadomie skazują sie na bycie królikami doświadczalnymi!
według mnie nie macie prawa prowadzic takiego biznesu, Jim jest uczciwy w stosunku do ludzi, natomiast widzę, że osoby, które bezpośrednio są związane z propagowaniem tej terapii znalazły swietny sposób na dorobienie się.
Skoro tak ma to wygladac, to ile powinna zażyczyc sobie osoba, która stosuje DCA i przekazuje Wam dane o postępach leczenia
To moja opinia, ostra wiem, ale mam nadzieję, że jej nie wykazujecie
mazunia1
świeżynka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 12:49 pm

Postprzez mazunia1 » Cz kwi 10, 2008 9:58 pm

przepraszam za błędy, zdenerwowałam się
mazunia1
świeżynka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 12:49 pm

Postprzez apoptoza.info » Pt kwi 11, 2008 12:49 am

Myslalas o kosztach jakie wynikaja ze sprowadzania i dystrybucji towaru? Osoby ktore go sprzedaja i poswiecaja duzo czasu tez musza z czegos utrzymac rodzine.

Jesli komus nie odpowiada moze nadal kupic od Jimma.
apoptoza.info
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lenny » Pt kwi 11, 2008 6:21 am

mazunia1 - to załatw taniej. Wszyscy chętnie będziemy u Ciebie kupować.
Ale oczywiście nie ma co na to liczyć, za to krytykować każdy może.
Porównaj sobie cenę DCA na tle innych specyfików, leków i nie leków.
Lenny
bywalec
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 8:28 am

Postprzez moto_kate » Pt kwi 11, 2008 8:19 am

250 zł za 50g. Dla osoby ważącej 75 kg, przy dawkowaniu 10mg dawka dzienna wychodzi 0,75g, czyli jest to zapas na ponad dwa miesiące (!). Może przejdź się do apteki i zobacz co ile kosztuje, porównaj (szczególnie nie leki właśnie; np. Inneov - witaminki i ziółka na... cellulit).

Albo - zgadzam się z przedmówcą - skoro uważasz, że to za dużo, a przy sprowadzaniu nie ponosi się dodatkowych kosztów, sama się za to weź (przecież to nic nie kosztuje, tak?). Wszyscy na tym skorzystają, szczególnie że nie każdy jest w stanie kupować od Jima (z powodu nieznajomości języka, braku karty kredytowej itd.).

Twój post musiał być wybitnie przykry dla osoby, która mimo iż mogłaby poprzestać na ściągnięciu preparatu dla bliskiej osoby, która walczy z wrednym nowotworem, postanowiła zrobić coś więcej, choć wygodniej byłoby siedzieć na tyłku i nie robić nic.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez Vivace » Pt kwi 11, 2008 5:58 pm

Dajcie już spokój tym przepychankom przecież nie o to chodzi kto nie chce to nie kupi, proste. Jeśli o mnie chodzi to i tak to kupię jeśli jest choć najmniejsza szansa, że to pomoże nam wygrać z tym gównem!!!!
Vivace
swój człek
 
Posty: 144
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 8:55 am

Postprzez apoptoza.info » So kwi 12, 2008 12:46 pm

rozwazam 2 mozliwosci:

po sprzedaniu 2 partii jest mozliwosc obnizenia ceny z 250 na 200zl

lub

nie obnizac ceny ale wysylac DCA za darmo ludziom ktorzy maja zla sytuacje materialna. oczywiscie bedziemy wierzyc na slowo i mysle ze byliby to przedewszytkim jacys znajomi internautow, ktorzy nie maja dostepu do internetu.
apoptoza.info
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez olsen35 » So kwi 12, 2008 1:28 pm

Pewnie nieuczciwych nie unikniesz, ale to jest oczywiste ryzyko. Ale sam pomysł podoba mi się, jest przecież tak wiele osób, którzy muszą wybierać czy kupić chleb czy lekarstwa, jak ich zaatakuje choroba nowotworowa to są praktycznie bez żadnych szans. Pozdrawiam Ola.
olsen35
swój człek
 
Posty: 229
Dołączył(a): N lip 15, 2007 11:13 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez mazunia1 » So kwi 12, 2008 2:32 pm

koszt sprowadzenia DCA od Jima /który daje sam lek za darmo/ to kwestia kilku dolarów, a więc około 10-15zł. Samo DCA w ilości 50g kosztuje niewiele więcej, a więc kwota 200zł to całkiem przyzwoita marża.
Osobom zainteresowanym podam bezposredni adres mailowy do Jima , a te które mają problemy językowe pomogę. Zresztą robię to od dawna i nie biorę za to kasy. Trochę przyzwoitości. Wiem, co to znaczy bezsilnośc w walce z tą chorobą, moja mam zmarła na raka 7 miesięcy temu. DCA sprowadziłam dla niej bezpośrednio od Jima, poniosłam koszty przesyłki.
A osoby, które utworzyły stronę apoptoza uprawiają karny proceder i mam nadzieję, że zdają sobie z tego sprawę - czy mają zarejestrowaną działalnośc i bedę płacicić od tego podatki? No i sprzedaja coś o czym mają bardzo blade pojęcie.
mazunia1
świeżynka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 12:49 pm

Postprzez moto_kate » So kwi 12, 2008 5:02 pm

Zanim kogoś odsądzisz od czci i wiary (skoro już o przyzwoitości mowa), proponuję Ci sprawdzić aktualny stan rzeczy: http://www.buydca.com/

"50 gram bottle of sodium salt of dichloroacetate (dry powder) $65.00"

A nawet i przesyłka nigdy chyba nie kosztowała kilku dolarów, tylko nieco więcej. Osoby, które utworzyły apoptoza.info sprzedają dokładnie to samo co Jim i mają o tym takie samo pojęcie - więc co za różnica (prócz ułatwienia życia ludziom). W świetle amerykańskiego prawa Jim też chyba uprawia "karny proceder" (i dlatego wysyłka jest z Meksyku)?

Ale z pewnością jeśli ktoś podziela Twoje poglądy, to skorzysta z Twojej oferty pomocy. Tylko ile osób ją znajdzie, skoro Ty np. nie zbudowałaś serwisu http://www...
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez Lenny » So kwi 12, 2008 6:22 pm

Krew mnie zalewa jak czytam takie impertynenckie wypowiedzi jakimi śmieci na forum niejaka mazunia.
Dziewczyno, odczep się. Zmień forum na "narzekanie.pl" czy "jestemdobani.pl"
Przeczytaj PIĘĆ RAZY, a jak trzeba będzie PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY RAZY to co napisała moto i wyciągnij wnioski.
Ręce opadają.
Lenny
bywalec
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 8:28 am

Postprzez apoptoza.info » N kwi 13, 2008 12:04 pm

Mazunia

1. Mamy dosc duze pojecie o tym, strone w duzej mierze prowadzi Crono5, jesli nie chcesz, to nie czytaj.
2. Mam zarejestrowana dzialalnosc gospodarcza.
3,5. Przesylka kosztuje 15usd+65usd= 80usd = 171 zł + wiadome trudnosci. U nas w tej chwili 250zł. Będzie możliwość obniżki do około 200. Narazie potrzebujemy pieniedzy na rzeczy opisane w pkt. 3 i 4.

3. Kup serwer, domeny, zarejestruj dzialalnosc, stworz strone, sklep, zus, podatki. Kup na poczatek 2-3 kg DCA(wysylka do polski + 150usd). Koperty babelkowe, plastikowe buteleczki, naklejki po polsku, ze 2 wagi, torebki foliowe z atestem PZH, kartki, tusz na ktorych drukuje ludziom poradniki. Telefony, komputery i prad. Pieniadze, ktorych nie zarobie robiac strone.

4. Wkrotce zamierzam kupic kilkadziesiat szt. kazdego z suplementow, Witaminy B1 w duzej dawce, wag, paskow do badania pH, by ludzie mogli kupowac wszystko w jednym miejscu, nie znajac angielskiego i nie majac kart kredytowej.

Jak zrobisz to lepiej, taniej i szybciej, bede chetnie u Ciebie kupowal.

podsumowujac w tej chwili roznica w cenie wynosi 80zl.
Jezeli znasz angielski, masz karte kredytowa i mozesz czekac, mozesz zaoszczedzic. Jezeli nie, nie kupujesz, w czym problem Mazunia ????

Oprocz tego robiac cos z zyskiem, mamy szanse robic to na wieksza skale. Czy wiesz ze juz drukujemy ulotki i foldery informacyjne, ktore bedziemy rozdawac w szpitalach onkologicznych? A w przyszlosci planujemy sprzedaz nie tylko przez internet; jak i darmowe DCA dla ludzi, ktorzy nie maja pieniazkow.

Olsen35

Watpie, czy ktos w takiej sytuacji, bedzie chcial nas oszukac. A jesli tak, no to trudno, jezeli bedzie zbyt wiele zamowien tego, typu, nie bedziemy mogli ich prowadzic.
Ostatnio edytowano N kwi 13, 2008 9:57 pm przez apoptoza.info, łącznie edytowano 1 raz
apoptoza.info
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mazunia1 » N kwi 13, 2008 9:01 pm

Wypowiadając swoją opinię nie chciałam nikogo obrażac. Mam swoje doświadczenia związane z DCA, więc odpowiedziałam na ankiete. Walcząc z mamy chorobą spotkałam wiele osób, które zarobiły lub mogły na naszym nieszczęściu zarobic.

Życzę Wszystkim osobom, które dotknęła ta choroba, aby DCA okazało się dla nich złotym środkiem, aby wyzdrowieli i cieszyli się życiem.
mazunia1
świeżynka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 12:49 pm

Następna strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości