DCA - pytanie o lekarza

Tutaj można zadawać wszelkie nurtujące pytania związane z NaDCA.

DCA - pytanie o lekarza

Postprzez Kokoro » Pn kwi 07, 2008 12:52 pm

Dzień dobry,

Szukam lekarza zainteresowanego terapią DCA, który podjąłby się kontroli pacjenta rozpoczynającego tą terapię (zgodnie z protokołem NaDCA+B1+kofeina). Miejsce zamieszkania: Tychy

Adres kontaktowy: shanti[małpa]interia.pl

Chciałbym również spytać osoby, które zamawiały DCA na stronie http://www.buydca.com/ - jak długo czekaliście na przesyłkę? My już czekamy 3 tydzień i wydaje mi się że to trochę za długo.

Pozdrawiam
Piotrek
Kokoro
świeżynka
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 12:42 pm

Postprzez grucha.b » Wt kwi 08, 2008 6:31 pm

Może faktycznie to długo. Ja wprawdzie zamawiałam pierwsze DCA od kolegi z forum więc było z Polski ale Crono5 pisał mi ze czeka sie kokoło tydzie/dwa. i powinno przyjść.
gg 723917
grucha.b
bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 4:47 pm

Postprzez Crono5 » Wt kwi 08, 2008 6:51 pm

Ja zmawialem ostatnio dla znajomego dla jego wujka. 3 tygodnie temu. Napisalem jeszcze raz do Jackie, mowila ze sprawdzi czemu jeszcze nie doszlo, i powiedizala ze jesli zaginelo po drodze do dosle jeszcze raz. Ale na szczescie dzisiaj przyszlo. DHL'em przesylka prosto z meksyku. Byc moze opuznienia wynikaja z faktu zmiany punktu dystrybucyjnego na meksyk.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez Kokoro » Śr kwi 09, 2008 8:58 am

Przesyłka doszła po ponad 3 tygodniach, tzn. została zatrzymana w Urzędzie Celnym. Teraz musimy jeszcze załatwić związane z tym formalności.

W dalszym ciągu szukamy lekarza zainteresowanego terapią DCA z okolic Górnego Śląska.

Pozdrawiam
Piotrek
Kokoro
świeżynka
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 12:42 pm

Postprzez pavell » N maja 11, 2008 10:25 pm

Crono5 napisał(a):Byc moze opuznienia wynikaja z faktu zmiany punktu dystrybucyjnego na meksyk.


ostatnio wogole wiele sie pozmienialo jesli chodzi o DCA.. i ceny i sposob zamawiania i nawet samo DCA.. czy ktos wie dlaczego tak sie stalo?
pavell
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 1:37 pm

Postprzez Crono5 » Pn maja 12, 2008 8:34 am

Amerykanskie FDA wymusza taki stan rzeczy. Jest to pruba jim'a przedostania sie przez luki prawne zeby muc dotrzec do potrzebujacych.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka


Powrót do Pytania i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości