NADCA potrzebna pomoc przed rozpoczęciem leczenia

Tutaj można zadawać wszelkie nurtujące pytania związane z NaDCA.

NADCA potrzebna pomoc przed rozpoczęciem leczenia

Postprzez Markey » N mar 16, 2008 9:13 am

Witam wszystkich,
Mojego kolegi syn (3 lata) ma na nodze nowotór. Dostawał różnego rodzaju chemie, ale niestety nie poskutkowały, jest coraz gorzej ponieważ są przerzuty do głowy. Lekarze rozkładają ręce twierdząc że zrobili co mogli i karzą zabierać dziecko do hospicjum, bo nie ma już szans. Znaleźliśmy NADCA pokazaliśmy informacje w szpitalu lekarzom, ale oni niestety nie chcą podjąć się leczenia tym ponieważ nie znają tego leku. Piszemy też również do kliniki w Kanadzie, ale to wszystko długo trwa, a my czasu już nie mamy, chcą żeby do nich pojechać, ale ze względu na koszty, barjery językowe, kwestie organizacyjne nie jest to możliwe tak szybko jak wymaga stan zdrowia. Potrzebujemy lekarza lub osoby która mogłaby poprowadzić kontrolę podczas leczenia. Czy możemy na własną rękę podawać lek? Lekarze się boją konsekwencji porażki ponieważ lek dla nich jest nie znany, my nie mamy nic do stracenia.
Dziękujemy za wszelkie informacje i za pomoc
Markey
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:44 pm
Lokalizacja: lublin

Postprzez grucha.b » N mar 16, 2008 2:47 pm

Wiem, że Crono zna lekarza który dosyć dobrze orientuje sie w DCA i może on moze coś dla was zrobić. Cociaz skontakować was z tym lekarzem ale odwiedz również strone apoploza gdzie możesz zlaleźć więcej informacji o DCA i jego podawaniu. Z tego co wiem to dużo ludzi bierzee DCA na własna ręke nie konsultując się zlekarzem. Zaczynają oni od małych dawek. Ja też jak tylko dowiedziałam się o DCA zaczęłam szukać lekarza i pomocy ludzi z forum. W któryms z postów Crono pisze o dr Suchockim czy jakoś tak.
grucha.b
bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 4:47 pm

Postprzez Crono5 » N mar 16, 2008 4:17 pm

male sprostowanie. Strona http://apoptoza.info Dr suchacki jest specjalista od selolu, i swteirdizil tylko ze nie powinno byc interakcji nadca z selolem. Lekarzem cktory moze miec dosc duze odswiadczenie z nadca jest 28 letni onkolog ktory prowadzi Mame administratora strony apoptoza.info Kobieta z licznymi przezutami nowotworu pierwotnego - czerniaka, w grudniu miala juz nie zyc wg. lekarzy a jak narazie miewa sie dobrze. Wiele guzow uleglo zmniejszeniu jeden calkowicie zniknol. Wiecej info w maila od pacjentow zarowno na apoptoza.info jak i w dzziale news w podtemacie nadca.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka


Powrót do Pytania i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości