NaDCA

Tutaj można zadawać wszelkie nurtujące pytania związane z NaDCA.

Postprzez Lukasz436 » Śr mar 12, 2008 10:01 pm

Witam serdecznie;

U mojego Taty wykryto raka Płuc w Lipcu 2007. Z mamą szukamy alternatywnych metod leczenia. Mama dowiedziała się o leku DCA. Chcielibyśmy spróbować tego leku. Pytanie tylko gdzie można kupić ten lek. Czy możecie jakoś pomóc w zakupie tego leku. Bardzo mi na tym zależy.

Z góry dziękuję
Lukasz436
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr mar 12, 2008 9:59 pm

Postprzez olek1 » Cz mar 13, 2008 3:13 am

dca , ktore osoby stosuja tu na forum , kupowane jest w usa..

jesli stac was na kuracje przeprowadzon pod kierunkime lekarza, , to polcem klinke w kanadzie , ktora te terpie stosuje .
w ciągu miesiaca lekarz powie czy kuracja działa, czy moze próbowac czegos innego.
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez Lenny » Cz mar 13, 2008 8:37 am

olek1 napisał(a):dca , ktore osoby stosuja tu na forum , kupowane jest w usa..

jesli stac was na kuracje przeprowadzon pod kierunkime lekarza, , to polcem klinke w kanadzie , ktora te terpie stosuje .
w ciągu miesiaca lekarz powie czy kuracja działa, czy moze próbowac czegos innego.


Śledzę sprawę od jakiegoś czasu i nie widzę raczej przypadków żeby DCA nie działało. A przy protokole DCA + kofeina + B1 efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Moim zdaniem to jest pierwszy naprawdę skuteczny lek na raka (i z nieporównywalnie mniejszymi skutkami ubocznymi niż w klasycznej chemioterapii !!)
Fakt, że czasem odpowiedź na leczenie jest zbyt silna http://tiny.pl/4g5m (kilka osób umarło przez syndrom TLS).
Także trzeba ostrożnie stosować (małe dawki, do 12mg/kg z herbatą i wit. B1).
A przy nowotworach mózgu trzeba zachować szczególną czujność - http://tiny.pl/4g5g
I ciągle monitorować organizm. [/url]
Lenny
bywalec
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 8:28 am

Postprzez moto_kate » Cz mar 13, 2008 9:49 am

Łukaszu, NaDCA ze Stanów zamówisz tu: http://www.buydca.com/store/index.php?a ... ns=contact a z Polski na http://chemicalsltd.com/polski (z wroclawia z firmy odczynniki-chemiczne).

Lenny, napiszesz coś o własnych doświadczeniach z NaDCA? Ty lub ktoś z Twoich bliskich stosuje?
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez olek1 » Cz mar 13, 2008 3:52 pm

dzowniłam do kliniki w kanadzie , tam gdzie stosuje sie DCA.
okazuje sie , ze to taka raczje przychodnia. czyli pacjenci sa badani , analizuje sie ich przebieg choroby , a takze zaleca co i jak brac .
i potem pacjnet jedzie do domu ,. lub moze spac w hotelu , i byc w pblizu lekarza który go kontroluje .

kupuje sie u nich wszystkie praparaty , czyli dca + pewnie jakies odzywki itp .

potem za specjalna opłata , kontakt z lekarzem jest 24 na dobe , cały miesiac.
po miesiacy , lekarz mói , czy poprawa która jest , daje rokowania czy raczej trzeba cos innego.

czyli jest mozliwosc by zrobic te kuracje pod okiem fachowca. za to jednak trzeba zapłacic.

olsen 35 , zaryzykowała sama ... i jak mówi , było warto .

ci którzy chcą stosowac , maja watpiliwosci , olsen 35 , miała roztwór z dca, ktos miszał sam sobie z woda ... to moze drobiazgi , ale bardzo wazne ...
.......
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez Lenny » Cz mar 13, 2008 4:11 pm

moto_kate - napisałem to na bazie tego co przeczytałem, a sporo tego było. Dużo u źródeł na DCA Site i innych anglojęzycznych stronach. NaDCA naprawdę wygląda jak diament na tle propozycji lekarzy. Mam w rodzinie osobę chorą i będę jej to proponował, bo rokowania są standardowe czyli: złe.
A przedłużanie życia ładowaniem chemii z wszystkimi k##ewskimi skutkami ubocznymi to nie dla niej...
Myślę, że niedługo będziemy mieli odzew także od ludzi z Polski którzy już stosują DCA - jeśli to czytacie, piszcie i dzielcie się spostrzeżeniami! TO BARDZO WAŻNE DLA CAŁEJ RESZTY!
Lenny
bywalec
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 8:28 am

Postprzez Crono5 » Cz mar 13, 2008 8:09 pm

Jesli rozpoczniesz terapie stworz nowy watek i opisz w nim wszytko, puzniej prosze stworz takze watek na forum apoptoza.info, glowny serwer chwilowo offline prez co wczoraj nie mozna bylo wejsc, obecnie jest przekierowanie na blog.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

NaDCA i SELOL

Postprzez grucha.b » Pt mar 14, 2008 1:10 pm

Jak sądzicie można podawać jednocześnie DCA i Selol? Czekam na DCA od osoby z forum. Ale mama czuje sie słabo. Ma raka kości, Wątroby i węzłów chłonnych, nie jest wykluczone że jest już coś w głowie. To wszysko jest wynikiem przerzutu z piersi. Zastanawiam się czy mogę stosować dwa leki jednocześnie.
grucha.b
bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 4:47 pm

Postprzez Crono5 » Pt mar 14, 2008 1:29 pm

Teoretycznie mozna, ale jesli reakcja komurek nowotworowych bedzie za silna moze dojsc do TLS, wiec jesli juz to napewno w nieco mniejszych dawkach, to podobnie jak stosowanie diety dr.budwig z nadca. Ona rowniez sie opiera na kwasach tluszczowych podobnie jak selol.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez Pawel1987 » Pt mar 14, 2008 9:51 pm

Selol nie opiera się może aż tak na kwaach tłuszczowych jak na jego głónym sł\kładniku selenie na wyższym czwrtym bodajże stopniu utlenienia, to teoria wonorodnikowa, wolnorodnikowo działają tez promienie jonizujące w radioterapii :) Tak więc hmmm, selol i NaDCA, jak narazie mój tata przyjmując slolo nic się nie poprawiło, bydle rośnie, jeśli chodzi o stowaniu obu terapi na raz, hmmm, selol gryzie się z niektórymi substancjami zwłaszcza podbno z platyną, trzeba z tym uwarzać. Najlepiej zapytać się dr, Suchockiego od selolu, on wyrazi swoją opinię najbardziej fachową bo to farmaceuta :)

Pozdrawiam serdeczenie, trzymajcie się
Pawel1987
swój człek
 
Posty: 108
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:04 pm

Postprzez Crono5 » Pt mar 14, 2008 10:11 pm

Kiedy sie pytalem dr. suchackeirgo o podawanie obydwuch preparatow nie wyrazil przeciwskazan.
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez Pawel1987 » Pt mar 14, 2008 11:37 pm

W takim razie sprawa jest w miare jasna, dla pewności można samemu się kntaktować, bo dr Suchocki także pogłębia swoją wiedze i może ma nowe widomości :) Kto pyta nie błądzi ;) bynajmniej nie berdziej niż tn którego się zapytał
Pawel1987
swój człek
 
Posty: 108
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:04 pm

kolejny artykuł

Postprzez mess » Pn mar 17, 2008 5:28 pm

mess
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): N mar 02, 2008 1:40 pm

alternatywa

Postprzez mess » Pn mar 17, 2008 5:30 pm

mess
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): N mar 02, 2008 1:40 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości