NaDCA przy zakrzepicy płuc

Wszystko o zastosowaniu soli kwasu dichlorooctowego w leczeniu glejaka wielopostaciowego.

NaDCA przy zakrzepicy płuc

Postprzez kozeta » Pt lip 13, 2012 3:00 pm

Witam,
moja bratowa (43 l.) od niespełna 2 miesięcy ma zdiagnozowanego guza mózgu.Obraz po rezonansie jest charakterystyczny dla glejaka IV stopnia, wynik biopsji wskazuje jednak na II stopień (wycinek został pobrany z prawej strony, z nacieków, nie zaś z guza zasadniczego ze strony lewej-stąd prawdopodobnie ta rozbieżność). Od miesiąca zakupione mam NaDCA w formie roztworu. Niestety nie miałam jak dotąd odwagi rozpocząć nim leczenia bratowej. Obwawiam się, że nie mam dostatecznej wiedzy na temat jego działania, a przede wszystkim boję się niespodziewanych skutków ubocznych, jak na przykład liza guza (guz bratowej przekracza on 6 cm...).Na dodatek w ostatnim tygodniu bratowa przeszła zawał, ma stwierdzoną zakrzepicę płuc i jest leczona na oddziale kardiologicznym. Bardzo proszę o wszelkie informacje, które pomogłyby mi w podjęciu decyzji o leczeniu bratowej NaDCA lub mnie od niej odwiodły. Chcę podejść do tego odpowiedzialnie, z pełną świadomością. Jeśli potrzebne są bliższe informacje na temat przebiegu leczenia mojej bratowej, jej aktualnego stanu, odpowiem na wszystkie pytania. Proszę o pomoc...Bardzo...
Podaję swojego maila: kozeta81@o2.pl
kozeta
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lip 12, 2012 1:26 pm

Powrót do NaDCA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości