NaDCA-Początek

Wszystko o zastosowaniu soli kwasu dichlorooctowego w leczeniu glejaka wielopostaciowego.

NaDCA-Początek

Postprzez krzysztofr3 » Pt lis 28, 2008 11:35 pm

Pozdrawiam.Moja Mama zakończyła czwarty cykl chemioteraoii. Przygotowuje się do5-tego.Włączamy NaDCA+protokół.Zyczcie nam szczęścia.DZIĘKI.
krzysztofr3
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): So lis 01, 2008 12:54 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez crazeology » So lis 29, 2008 9:34 am

Witaj :)

Jaki protokół dokładnie stosujecie? Także zaczęłam w tym miesiącu DCA i z pewnością będę trzymać kciuki za Was.

Pozdrawiam
Ewa
crazeology
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): So paź 18, 2008 11:16 am

Re: NaDCA-Początek

Postprzez moto_kate » So lis 29, 2008 7:34 pm

Powodzenia w walce! :czolg:
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: NaDCA-Początek

Postprzez krzysztofr3 » N lis 30, 2008 2:39 am

Witam.U mojej Mamy sywierdzono niedrobnokomurkowego raka płuc,przypadek nieoperacyjny.Wszyscy znają statystyczne rokowania przy chemioterapii,dlatego postanowiliśmt wspomóc się NaDCA.Proyokół wymyśliłem sam więc proszę się nie sugerować.NaDCA-12mg/kg,factor plus,resveratroll,czarna herbata,kwas cyyrynowy,l-glutamina,koenzym Q10,witamina B1,magnez.Wezystko w umiarkowanych dawkach.Po 3-ciej chemioterapii na podstawie prześwietlenia płuc określono dużą poprawę [pojęcie względne]-zastosowane leczenie :chemioterapia ,factor plus,resveratrol,1-tydzień kapsaicyna 0,5gCzwartego grudnia TK.Pozdrawiam.
krzysztofr3
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): So lis 01, 2008 12:54 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez mustafa » N lut 15, 2009 9:33 pm

Co powiecie na połączenie Ruta6 + fosforan wapnia + NaDca? Prosze o odpowiedz,porady.
Ostatnio edytowano Śr lut 18, 2009 5:51 pm przez mustafa, łącznie edytowano 1 raz
mustafa
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): So lut 14, 2009 2:49 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez krzysztofr3 » Pn lut 16, 2009 12:10 pm

krzysztofr3
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): So lis 01, 2008 12:54 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez mustafa » Pn lut 16, 2009 3:04 pm

a mozesz mi powiedziec jak to stosowac????nie mam pojecia a nie chce dziecku zrobic krzywdy !!!!!!!!!!!
mustafa
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): So lut 14, 2009 2:49 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez moto_kate » Pn lut 16, 2009 7:37 pm

Niestety stosowanie tego preparatu w sposób, co do którego nie ma w pełni naukowo udokumentowanych skutków ubocznych, dawkowania itd., zawsze będzie wiązało się z ryzykiem. Jeśli jest ono zbyt duże dla Ciebie, lepiej poszukać innej metody, bo na tą niestety nikt nie da gwarancji. Nie mam informacji na temat dawkowania u dzieci.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: NaDCA-Początek

Postprzez krzysztofr3 » Wt lut 17, 2009 12:43 am

Witam. Chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami.Zastosowane leczenie to chemioterapia cisplatyna+navelbina.Pierwszy wlew i pojawił się problem,przekroczona norma kreatyniny.Dołączyliśmy do chemi preparat transfer factor plus tri formula a póżniej resveratrol i co się okazało następnych 12 wlewów przed każdym dobre wyniki.Stan przed chemioterapią nowotwór zawansowany naciekający tętnicę płucną przypadek nieoperacyjny, po tętnica wolna zmiany 24mm przypadek operacyjny.Być może organizm sam tak by zareagował.a preparaty bardzo drogie ale.....Propozycje dalszego leczenia to radioterapia lub operacja-usunięcie całego płuca.I pojawia się dylemat jakie będą powikłania czy operacja się w ogóle uda jak żyje się z jednym płucem.Czy wybrać radioterapię i dalej starać się ograniczyć guza.Proszę podajcie swoje sugestie.Co do NaDCA stosowaliśmy terapie 3tygodnie,5dni po 1gdziennie i 2 dni przerwy. Efektów nie jestem w stanie podać (potrzebne badanie TK) poza tym,że bardzo spadły wyniki krwi.
krzysztofr3
świeżynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): So lis 01, 2008 12:54 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez KASIA » Wt lut 17, 2009 11:35 am

witaj Krzysztof
powiem ci tak ja generalnie jestem z zabiegiem operacyjnym. generalnie uważam ze jak guz usunięty to większa szansa na to ze nie będzie awal wznowy ani przerzutow. ale nie sugeruj się za bardzo tym co pisze bo my walczymy z glejakiem a w temacie guzów płuc nie wiem praktycznie nic. ja bym się popytała lekarzy (nie jednego!) i wtedy podjęła decyzje.
pozdrawia i życzę powodzenia w leczeniu.
KASIA
swój człek
 
Posty: 512
Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 12:53 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez marika » Wt lut 17, 2009 1:40 pm

witam

malo wiem o raku pluc ale wydaje mi sie tak jak kasi ze usuniecie guza daje wieksza szanse na przezycie. musicie skonsultowac to z lekarzami, "powinni" wam doradzic co bedzie najlepsze. przepraszam za cudzyslow do powinni ale lekarze czesto zamiast robic co powinni olewaja, mam nadzieje ze macie jakiegos zaufanego ktory dobrze was poprowadzi,
powodzenia i duzo zdrowka
Pozdrawiam serdecznie
marika
swój człek
 
Posty: 376
Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 2:15 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez mustafa » Śr lut 18, 2009 7:37 pm

mieliśmy 2 kursy Temodalu i teraz w środe zaczynamy radioterapie.
mustafa
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): So lut 14, 2009 2:49 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez kassia » N cze 07, 2009 5:15 pm

czesc
kassia
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 10:19 pm

Re: NaDCA-Początek

Postprzez kassia » N cze 07, 2009 5:23 pm

witam
moja mama na nowotowr płuca,brała juz 5 cykli chemi ale jest pogorszenie ,sa przezuty do watroby,zaczełam jej od tygodnia podawac NaDca w dawce 10mg/kg,wit d ,resveratrol,magnez,alkala-n,cynk,koenzymq10,curacne,silimarol,ligunin,czy moge zrobic cos jeszcze ,podpowiedcie prosze,mama od 2 dni poczuła sie zle ,czuje sie tak jak by była po chemi,a we wtorek ma miec podana kolejna chemie,?dziekuje
kassia
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 10:19 pm


Powrót do NaDCA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość