DCA - rak załądka i przwedu pokarmowego -start 25.02.2008

Wszystko o zastosowaniu soli kwasu dichlorooctowego w leczeniu glejaka wielopostaciowego.

Postprzez ap99 » Pt mar 14, 2008 9:43 pm

zadnych skutkow ubocznych.... morfologia, potas i mocz w normie... a czas leci... nie mamy czasu
ap99
nowy
 
Posty: 29
Dołączył(a): N lut 17, 2008 4:52 pm

Postprzez olek1 » Pt mar 14, 2008 11:13 pm

ja wiem .. ale , jednym ze skutków ubocznych jesli sie poda za duze dawki , jest TLS .. czy jakos tak... co moze doprowadzic do.... :(

ale jesli nie ma skutków ubocznych .. to nie wiem ..

moze zadzowńcie do jima , lub do tej kliniki w kanadzie ..

czy tak mozna ...
oni maja dosiwadczenie , bo juz wielu chorych mieli ..
z glejakiem tez . ..
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez Pawel1987 » Pt mar 14, 2008 11:42 pm

Skoro mieli tylu chorych to gdzie te statystyki jakie każdy szpital prowadzi :( czasami czuję się jakbyśmy tak naprawdę sami testowali a to nasze forum to było jedno wielkie labolatorium, :( Nie wiem czy można zwiększać sobie dawki bo efekt podawania może się nakładać z kilku dni. Ryzyko jest dość spore, jakby to kontrolował jakiś lekarz to można by uniknąć wątpliwościi podawać więcej, non stop kontrolując stan organizmu. A tak to w domu trudno mieć nad wszsytkim piecze i wiedzieć co gdzie i jak.
Pawel1987
swój człek
 
Posty: 108
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 7:04 pm

Postprzez olek1 » So mar 15, 2008 12:28 am

ta klinika w kanadzie , to nie szpital........
oni takn ładnie sie nazywaja klinika...
to jest zwykły gabinet, gdzie przyjmuje sie pacjeta lub rodizne , i podaje dawki .
oni nie publikuja niczego... zreszta to dca, nie jest jeszcze leagalnie dopuszcozne do obroktu , to i jak mozna cos publikowac..
ludzie sie boją
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez Crono5 » So mar 15, 2008 8:30 am

Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez olsen35 » Pn mar 17, 2008 12:09 am

Przecież jest już zgoda na badania na ludziach, jeśli chodzi o DCA, ale jak sam wiesz na wyniki trzeba poczkać. Jak masz za dużo kasy to możesz sfinansować mojej siostrze TK sama jestem ciekawa, bo z kasy chorych to co najwyżej raz na pół roku, a ostatni miała w styczniu przed podawaniem DCA. Dopiero od niedawna to stosujemy więc ci co się przyłączają to robią to trochę w ciemno, chociaż wszyscy czyamy posty tłumaczone przez crono i korzystamy z doświadczeń innych osób, tam też bywają i zdjęcia. Wystarczy dobrze poszukać, a nie się wymądrzać. My nie mamy czasu czekać do końca badań, mi wystarczy, że wstępne wyniki są obiecujące. Tak czy inaczej jeśli moja siostra nie pożyje za długo to będzie wina glejaka, bo jak wszyscy wiemo to bezwzględny morderca. A wiele ludzi umrze jeszcze na raka, bo słuchają się tylko i wyłącznie lekarzy, nie szukają metod alternatywnych, naet jeśli będzie jakiś cudowny "lek" a nie będzie on na receptę jako zarejestrowany na raka, po prostu część ludzi po niego nie sięgnie bo ślepo wierzy w medycynę tak jak Ty. Ja też w nią wierzyłam dopóki miała coś do zaoferowania, a teraz kiedy lekarze rozkładają ręce w co wierzyć. Pozdrawiam Ola.
olsen35
swój człek
 
Posty: 229
Dołączył(a): N lip 15, 2007 11:13 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez eh » Pn mar 17, 2008 11:00 am

Ja jakos sceptycznie podchodze do dca. Tym bardziej po ostatnim wpisie na apoptozie na temat dca podawanym chorym na raka mozgu, chyba nie odwaze sie podac mojemu tacie tego specyfiku. Moze jezeli trafilabym na lekarza, ktory bylby w stanie profesjonalnie wymiarowac dawki a pozniej monitorowac przebieg terapii to jeszcze bym sie zastanowila. W pl chyba takiego !doswiadczonego specjalisty! w zakresie dca nie ma. Oczywiscie to moja opinia i szanuje odmienne opinie innych na ten sam temat. W jednym z amerykanskich programow badawczych nad dca znalazlam kryteria jakie powinni spelniac pacjeci bioracy udzial w eksperymentach. Sa w jezyku angielskim, ale dotycza stanu watroby, nerek i !szpiku kostnego!. Widocznie stan pracy tych organow jest bardzo wazny. Oto one:

Patients must have liver, kidney and marrow function as defined below:

absolute neutrophil count >1,500/mcL
hemoglobin >90 g/L
platelets >100,000/mcL
total bilirubin <1.5 X upper limit of normal (ULN)
AST(SGOT) and ALT(SGPT) <1.5 X ULN
creatinine <1.5 X ULN

To tyle co mam na ten temat do powiedzenia. Pozdrawiam
eh
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 4:45 pm

Postprzez grucha.b » Pn mar 17, 2008 4:36 pm

Powiedzcie mi dokładnie jak od Jima zamówić DCA? Jaka dawke najlepiej. Dziś zaczynam podawać to mamie. Dostałam to od osoby z forum wię c tak do końca nie wiem jak zamówić a juz na wszelki wypadek wolałabym zeby szło sobie zza oceanu. Napisałam do Jima a od oddelegował mnie na stronę buyDCA. Co dokładnie mam zrobić???
grucha.b
bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 4:47 pm

Postprzez Crono5 » Pn mar 17, 2008 5:04 pm

Zarejstrowac sie, dodac do koszyka nadca, i za pomaca paypall'a zaplacic, jesli nie ma sie kart kredtowej skontaktowac sie z jimem on poda numer konta na ktory trzeba przelac pieniadze
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez grucha.b » Pn mar 17, 2008 5:36 pm

dzieki:):):)

Właśnie wychodzę do apteki dzielić DCA.

Początkową dawke ustaliliśmy 10mg. A dalej zobaczymy.
grucha.b
bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 4:47 pm

Postprzez Crono5 » Pn mar 17, 2008 6:37 pm

ok, trzymam kciuki :)
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez cziko » Śr mar 19, 2008 9:11 am

"DCA - rak załądka i przwedu pokarmowego -start 25.02.2008" - to jest temat tego wątku. Nie odbiegajcie proszę od tematu bo się z tego zrobi kolejny wątek rzeka z którego niczego się nie można doczytać..
cziko
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 2:14 pm

Postprzez moto_kate » Śr mar 19, 2008 11:42 am

Racja - mam nadzieję, że wydzieliłam właściwe posty: http://aj-press.home.pl/glejak/phpBB2/v ... php?t=1279
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez grucha.b » So mar 22, 2008 9:29 pm

Jak idzie z tym zwiększaniem dawek??? Ja zastanawiam się co zorbić (jezeli bede mogła dalej podawać DCA mamie - jak się bedzie dalej godziła) to jaką dawkę??? Dzwoniliście może do Kanady w sprawie tego zwiększania? Ja podaje mamie to pierwszy raz i daje jej 10mg/kg a teraz nie wiem o ile zwiększyć po przerwie.
gg 723917
grucha.b
bywalec
 
Posty: 87
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 4:47 pm

Postprzez olek1 » So mar 22, 2008 9:47 pm

do Kanady nie da sie dzwonic ot tak sobie ... oni za darmo nie udzielaja info .:(
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do NaDCA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości