Zacząłem NaDCA

Wszystko o zastosowaniu soli kwasu dichlorooctowego w leczeniu glejaka wielopostaciowego.

Zacząłem NaDCA

Postprzez adriann » Pn wrz 08, 2014 10:47 pm

Witam.

Mam 25 lat.
W styczniu miałem drugą już operację (poprzednio nie usunęli całości guza) i pojawił mi się zanik mowy. Jest to guz lewego płata czołowego, powoli dochodzę już do siebie, nadal jednak mimo wszystko niestety nie wiem co powiedzieć. Ale logopedzi pracują nad tym :) Ale nie o tym ma być w tej chwili mowa. Mam gwiaździaka anaplastycznego (III wg WHO).

Po wizycie u onkologa w czerwcu odmówiłem grzecznie radioterapii i chemioterapii, jestem pewien, że po prostu one nie skutkują.

Dziś pierwszy dzień z NaDCA. Stosuję dawkę 12 mg/kg masy ciała. Witamina B1 - 300 mg. Herbata czarna: 8-10 kubków (4-5 x 2 saszetki z herbatą). Po suplementy jedziemy jutro, dziś już nie było czasu. Zamówiłem NaDCA z Wrocławia, gdzie mieszkam.

Po kolei będę tutaj wszystko opisywał, jak idzie terapia.
adriann
nowy
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 9:41 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez atreg1974 » Wt wrz 09, 2014 5:21 pm

Adriann skąd u Ciebie ta pewność, że chemia i radio nie pomogą? Może faktycznie nie ma to sensu. Cóż my od czwartku zaczynamy radio. Czas pokaże. Życzę dużo zdrówka, wytrwałości i powodzenia. Czekam na Twoje wpisy. Dla nas wszystkich każda pozytywna informacja na temat metod leczenia jest bardzo cenna jesli leczenie tą metodą przynosi pozytywne rezultaty. Jeszcze raz powodzenia. :jupi:
atreg1974
nowy
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 06, 2014 6:39 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez agzach » Wt wrz 09, 2014 8:27 pm

Ciesze sie Adriann ze jednak zdecydowales sie na odmowienie chemio- i radioterapii :) Trzymam kciuki i z niecierpliwoscia czekam na kolejne info.

Pozdrawiam,
Aga
Ostatnio edytowano Wt wrz 09, 2014 8:56 pm przez agzach, łącznie edytowano 1 raz
agzach
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 6:43 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez adriann » Wt wrz 09, 2014 8:43 pm

No hej, dzięki za odpowiedzi :)

W kwestii radio i chemioterapii po prostu mówię jak jest. Moja dziesięcioletnia kuzynka też chorowała tylko to był czwarty poziom pnia mózgu. I nic jej nie dały ani radio ani chemia. Poza tym ilu tutaj na tym forum jest uleczonych dzięki radio czy chemii ? No właśnie - niewielu, a być może żadnego. Ja mam swoje zdanie, inni mogą mieć inne.

Zamówiłem suplementy:

kwas alfa linolenowy
kwas r alfa liponowy
koenzym Q10 w postaci ubichinolu
magnez
wapń
tran

Spożywam jescze 2 szklanki wody z cytryną. To chyba wszystko, chyba nic nie pominąłem :) Życzcie mi powodzenia :D

PS. A właśnie jeszcze jedno mi się przypomniało. Dlaczego strona apoptoza.info nie działa? I dlaczego ostatnie wpisy na temat NaDCA są z 2008 i 2009 roku? Przez ten okres nic się nie zmieniło?
adriann
nowy
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 9:41 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez adriann » Śr wrz 10, 2014 11:53 pm

Pojawiło się drętwienie prawej ręki. Chwilowe. Ciekawe czy to neuropatia??
adriann
nowy
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 9:41 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez moto_kate » Cz wrz 11, 2014 8:46 pm

adriann napisał(a):PS. A właśnie jeszcze jedno mi się przypomniało. Dlaczego strona apoptoza.info nie działa? I dlaczego ostatnie wpisy na temat NaDCA są z 2008 i 2009 roku? Przez ten okres nic się nie zmieniło?


Nie ja to prowadziłam, więc nie jestem w stanie Ci powiedzieć. Może ktoś, kto się tym zajmował, już nie ma czasu lub nie chce wracać do jakichś przykrych wspomnień...
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez atreg1974 » Cz wrz 11, 2014 9:59 pm

Adriann co u Ciebie? Mam nadzieję, że wszystko oki. Wciąż trzymam za Ciebie kciuki i z niecierpliwością czekam na Twoje wpisy. Coraz poważniej zastanawiamy się nad zastosowaniem medycyny niekonwencjonalnej. Pozdrawiam i powodzenia.
atreg1974
nowy
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 06, 2014 6:39 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez adriann » Cz wrz 11, 2014 10:08 pm

Wszystko ok, bez zmian. Biorę nadal NaDCA i do tego suplementy :)
adriann
nowy
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 9:41 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez iwonkaaa. » Pt wrz 12, 2014 11:07 am

Adrian dlaczego radioterapia I chemia be.Ty miales to szczescie ze ,miales operacje.A co z tymi co nie moga?Duzy guz z naciekami , w placie czolowym ,nieoperacyjny.Pozostaje tylko radioterapia albo chemia.:-(
iwonkaaa.
świeżynka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz wrz 11, 2014 6:31 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez adriann » Wt wrz 16, 2014 5:14 pm

Kupiłem sobie wskaźniki lakmusowe. Dziś pierwszy test. Czy jest możliwe abym rano miał 6,5 Ph a pod wieczór 7,5 Ph nawet do 7,8? I jeszcze jedno pytanie: to powinnien być namoczony wskaźnik czy wysuszony? Bo jak wyschnie to wskazuje nieco obniżone Ph.
adriann
nowy
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 9:41 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez karla » Cz wrz 25, 2014 11:54 pm

My też nie zgodziliśmy się na radioterapię. Po 40 minutach rozmowy lekarz w CO Gliwice przyznał nam rację. Sprawa dotyczy astrocytoma fibrillare, Guz po resekcji niecałkowitej. Monitorowany co 3-5 miesięcy. Brak progresji!! Stosujemy diętę antyrakową, bioswelle, kapsaicynę, B17 -pestki moreli .
karla
nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2013 11:02 am

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez kasiagda » So lis 01, 2014 10:24 pm

Witam, Adrian czy logujesz się jeszcze tutaj?
Jestem ciekawa skąd dokładnie z wrocławia masz NaDCA - mój partner jest właśnie w drodze do Wrocławia po NaDCA, jestem ciekawa czy to to samo (sprawdzone?) źródło?
I jakie efekty przyniósł u Ciebie?
kasiagda
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): So lis 01, 2014 10:20 pm

Re: Zacząłem NaDCA

Postprzez adriann » N lis 09, 2014 8:18 pm

w sumie to bralem nadca przez 6 tygodni. teraz znowu zaczynam, niestety pojawił mi sie bole glowy i wymiotowanie. na rower juz nie wsiade... przepraszam za pismo, ale z komorki pisze
adriann
nowy
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 9:41 pm


Powrót do NaDCA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości