"Grypa żoładkowa"

Wszystko, co nie pasuje do innych działów
Tu pisz, o czym chcesz - że pogoda jest ładna, ciasteczka Ci się udały albo szukasz czwartego do brydża. Dyskusje, życzenia, ogłoszenia.

"Grypa żoładkowa"

Postprzez Python » Cz mar 18, 2010 3:41 pm

Dzis troche zinnej beczki.Kto wie ile moze trwac tzw grypa zolądkowa???Corcia mial bole brzucha i biegunke tydzien temu(do tego czasem-ustepujace samoczynnie bole glowki) Lekarka stwierdzial zę akurat jest masa takich przypadkow-i to rotawirus-zalecila tabletki na uzuplenienei flory bakteryjnej i diete(wzyskto gotowane,zero mleka i przetworow)Po paru dniach byla u malej poprawa,wtedy dopadlo moja zone(też bez temperatury-tylko bole brzucha i glowy oraz biegunka)U żony uspokoio sie po 3-4 dniach.Ale u córci od trzech dni znowu-bole brzucha(w rózncyh porach,czasem bol glowy) do tego przedwczorja biegunka(6 razy odwiedzala "przybytek) a wczorja problemyz wypróznianiem,dzis rano ok-potme bol brzucha i znow wizyta wtoalecie..ciagnie to sie z przerwą(bylo juz ok0 juz 11 dni,,ile to m-oże potrwac???
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: "Grypa żoładkowa"

Postprzez nfmama » Pt mar 19, 2010 8:19 am

może, może :-) widać, u Was "krąży" w rodzinnym "obiegu" :-). W mojej rodzinie tez kiedyś tak było-u nas 3 dzieci, myślałam, że to się nigdy nie skonczy!Również były powtórki z atrakcji u tych samych osób. Ostatecznie dietą objęłam wszystkich jak leci, aktualnie cierpiacych i zdrowych...jakos z tego wyszliśmy, ale do dzis pamiętam :twisted:
nfmama
swój człek
 
Posty: 367
Dołączył(a): So lip 11, 2009 3:52 pm

Re: "Grypa żoładkowa"

Postprzez moto_kate » Pt mar 19, 2010 7:22 pm

Potwierdzam, u mnie dokładnie tak samo było, jak byłam w wieku szkolnym. Zarażaliśmy się z rodzeństwem "w kółko"... Nietrudno o to przy ciągłym kontakcie.
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: "Grypa żoładkowa"

Postprzez Python » Pt mar 19, 2010 9:35 pm

Dzięki-dzis jzu sie stabilizuje-ale za to zaczynaja chorowac jej koleżanki-ot kolowrotke wirusowy..
Python
swój człek
 
Posty: 286
Dołączył(a): So gru 05, 2009 4:53 pm
Lokalizacja: Trójmiasto


Powrót do O wszystkim i o niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości