PRZEDSZKOLE

Wszystko, co nie pasuje do innych działów
Tu pisz, o czym chcesz - że pogoda jest ładna, ciasteczka Ci się udały albo szukasz czwartego do brydża. Dyskusje, życzenia, ogłoszenia.

PRZEDSZKOLE

Postprzez KASIA » Cz wrz 17, 2009 10:12 am

wiecie jestem bardzo dumna z mojego malenstwa!
jeszcze nie ma trzech latek a juz od wrzesnia poszla do przedszkola i to praktycznie bez problemu :D
pierwsze dwa dni bylo super potem kilka dni lzy przy rozstaniu ale potem juz nic a teraz to juz bez problemowo sama sie ubiera zmienia buty i idzie :D :D :D
naprawde jest bardzo dzielna czasem tylko sie pyta czy dziado wiesio przyjdzie i czy niemogl by z nia zostac?
ale juz wie ze nie bo jest u Pana Boga.
powoli i zyjemy dalejzaczynam sie cieszyc dkimi drobnostkami a mojedziecko to dla nas teraz najwieksza radosc
pozdrawiam
KASIA
swój człek
 
Posty: 512
Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 12:53 pm

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez marika » Cz wrz 17, 2009 2:48 pm

Ciesze sie Kasiu ze powoli zaczynasz dochodzic do siebie, to jednak wazne tym bardziej skoro masz male dziecko, musisz jej poswiecic wiele uwagi a zly stan psychiczny chyba nie pozwoliby na to. tak 3maj :)
Pozdrawiam serdecznie
marika
swój człek
 
Posty: 376
Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 2:15 pm

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez moto_kate » Pt wrz 18, 2009 7:49 am

Niedługo będzie Cię zostawiać w szatni migiem i nawet bez buzi na pożegnanie, bo trzeba lecieć do koleżanek i kolegów :)
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez moto_kate » Pt wrz 18, 2009 8:35 pm

Tak sie tylko przypomniało, jak sama chodziłam do przedszkola - ponoć stawiałam bierny i czynny opór :lol: I nie lubiłam leżakowania ;) Ale teraz pewnie jest lepiej w przedszkolach niż kiedyś, przynajmniej Twoja córcia będzie miło spędzać czas (a ja miałam traumę, bo był tam taki piękny czerwony traktor i nie wiedzieć czemu, nie wolno było się nim bawić :driver: :lol: :lol: :lol: ).
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez gosiakiwi » So wrz 19, 2009 8:13 am

:D Rowniez mam traume.Nie cierpie owsianki i szpinaku.Brrrr.....
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez KASIA » Pn wrz 21, 2009 7:58 pm

ja przez pierwszy rok przedszkola wyłam i na dodatek wymiotowałam na życzenie :oops:
wiec to moje dziecko to wogóle złote jest chyba po tatusiu :wink:
pozdrawiam
KASIA
swój człek
 
Posty: 512
Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 12:53 pm

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez moto_kate » Pn wrz 21, 2009 10:18 pm

Dawałaś popalić :D

Ja czepiałam się framugi i nie chciałam iść. Na szczęście zaraz złapałam jakieś zarazki i tyle było przedszkola ;) W zerówce było już ok - pomijając zupy mleczne z mega-kożuchem, bleee...

Szpinak jakoś nie wrył mi się w pamięć - chyba nie byłam nim karmiona (?).
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez marika » Cz wrz 24, 2009 12:40 am

He he ja z przedszkola pamietam jak kiedys strasznie sie rozryczalam :)
byl to czas przedswiateczny i przyszedl mikolaj z paczkami a ja zamiast sie cieszyc jak mu spojrzalam w oczy tak zaczelam wyc!!! mial dwa roznego koloru oczy :))) wiec nawet nie odebralam od niego mojej paczki a do konca jego wizyty przedszkolanka musiala mnie trzymac na rekach :D
Pozdrawiam serdecznie
marika
swój człek
 
Posty: 376
Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 2:15 pm

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez gosiakiwi » Pt wrz 25, 2009 7:56 pm

:) Mysle ze niewiele dzieci odwazyloby sie na taki krok na jaki ja sie odwazylam.To juz byl ostatni rok przedszkola,wiec musialam miec 6 lat.Babcia odprowadzila mnie jak zawsze.Duza juz bylam,wiec buzi przy bramie,bo taki byl zwyczaj u starszakow i babcia w tyl zwrot,a ja do przodu do szatni.Tam juz niespecjalnie pamietam co mnie zmusilo do takiego posuniecia,w kazdym razie zamiast sie rozebrac to ja rowniez w tyl zwrot i heja w dluga.Czlowiek byl"mlody" i nie wiedzial co ze soba zrobic,bo w pozniejszych latach liceum juz wiedzialam gdzie sie chodzi,jesli sie nie chce przebywac pod jednym dachem z "cialem pedagogicznym".Wtedy wrocilam sie do domu i traf na schodach spotkalam moja mame :D.Mozecie sie tylko domyslac w jakim moja mama byla szoku i jakie wejscie miala pozniej w przedszkolu.
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez Ania24 » N wrz 27, 2009 9:47 am

To z Ciebie też był niezły łobuziak :hyhy: . Ja pamiętam jak biliśmy się po obiedzie poduszkami- kazali nam obowiązkowo leżeć - wszyscy tego nie cierpieli więc jak tylko przedszkolanka na chwilę nas z oka spusciła - zaraz była wielka poduchowa bitwa. A jedzenia było okropne. :D
Pozdrawiam serdecznie
Ania24
nowy
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 9:33 pm

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez gosiakiwi » N wrz 27, 2009 4:20 pm

Ach to okryte slawa lezakowanie :D Dla mnie to byla najprzyjemniejsza strona uczeszczania do przedszkola.Zamilowanie do drzemki pozostalo mi do dzis :D
Pozdrawiam-Malgosia.
gosiakiwi
swój człek
 
Posty: 386
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 6:39 am
Lokalizacja: Hamburg

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez KASIA » Cz mar 04, 2010 9:27 pm

wracam do wontku bo mam kłopot
moje małe kochane słoneczko chodzi do przedszkola dalej
ale wiecie co ona jest taka nieszczęśliwa tam
przynajmniej przy rozstaniu, zawsze jest smutna, ostatnio mi powiedział przed wyjściem z domu że ona nie lubi tego przedszkola...
juz bym wolała zeby sie darła i histerie odstawiała to bym sie tak nie rozczulała a tak to taki smutek stoi
z tego co wiem od koleżanek to nie bardzo chce sie bawic tylko sama alboz panią
szkoda mi jej bo jest jeszcze malutka taka
KASIA
swój człek
 
Posty: 512
Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 12:53 pm

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez moto_kate » Cz mar 04, 2010 10:15 pm

Mówiła, jaki jest powód? Może to jakaś łatwa do zmiany kwestia?
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez KASIA » Pt sie 20, 2010 4:49 pm

minoł rok
judyta bardzo cieszy sie z wakacji (ja zresztą też) teraz jest z babcią nad morzem
ale az boje sie pomysleć co bedzie od wrzesnia...
najgorsze jest to ze odeszła ulubiona pani małej a ta co jest nie jest szczególnie zachecajaca
ale moze juz bedzie starsza i nie bedzie tak smutna, i nie bedzie lez przy rozstaniu
tak bym nie chciała zeby był nieszczęśliwa...
KASIA
swój człek
 
Posty: 512
Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 12:53 pm

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez szwedka » So sie 21, 2010 9:48 pm

Ja , no cóż nie mam tego problemu, ale moja synowa wnuczkę odda chyba od września na 3 godz, do przedszkola- mieszkają w Iralndii, chyba to jest dobry pomyssł-według mnie- będzie miała kontakt z innymi dziećmi, nauczy się wspólżycia z nimi no i języka . Wydaje mi się,że to dobry pomysł z pożytkiem dla mojej wnusi.
szwedka
swój człek
 
Posty: 361
Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 4:12 pm


Powrót do O wszystkim i o niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości