proba nowego lekarstwa

Wszelkie informacje na temat eksperymentalnego zastosowania inhibitora aniogenezy w leczeniu glejaka, relacje pacjentów i informacje o skuteczności

Postprzez lodium » N mar 23, 2008 2:01 pm

witam,
eh, w tej chwili moj tesc wyladowal w szpitalu, gdyz lekarze, ktorzy na nim experymentuja, odstawili kortyzon( od 3 tygodni) i obrzek wrocil natychmiast; stad on znowuz w szpitalu, ale po dawce 80mg kortyzonu juz doszedl do siebie.
jak tylko wroci, dowiem sie dokladnie, ktory to szpital i o nazwisko lekarzy;
nadmieniam, ze on jest prowadzony przez nich w calkowitej nielegalnej legalnosci: czyli, leczony lekarstwami nie homologowanymi, ktore jednak sa na koszt ubezpieczenia...
prawdopodobnie istnieje jeszcze inny rodzaj leczenia na glejaka: dzieki, ktoremu mozna calkowicie wyzdrowiec!
tutaj to nazywa sie/ projekt: etoile, czyli gwiazda( dostepny do experymentowania na ludziach od tego roku) a w japonii podobno od lat juz dziala pod nazwa: pile atomique, czyli atomowa bateria
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Postprzez olek1 » N mar 23, 2008 2:14 pm

wiesz, moja siostra tez była na hydrocortizonie na początku lifeone...
najbardzije na swiecie bałam sie własnie tego odstawiania ..bo..bałam sie że to moze nie lifeone tak ładnie działa , a steryd.

dzis sisotra jest ponad miesiac od odstawienia hydrocortisionu..
obserwuje ja ..
nie weim ..
weszłyśmy w boswellin ... moze trez spróbujecie .. poleciła mi tu to jedna osoba z forum .. to zupełnie nie szkodliwe a mające też działanie przeciobrzekowe i nie tylko..
pozddrawiam
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez moto_kate » N mar 23, 2008 8:38 pm

Informacje o terapii hadronowej wydzieliłam jako osobny temat tutaj: http://aj-press.home.pl/glejak/phpBB2/v ... php?t=1288
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez eh » Cz mar 27, 2008 6:18 pm

Ale ta etoile to rodzaj radioterapii chyba, a moj tato zostal juz max naswietlony, wiec tego rodzaju terapia odpada., pozostaje jedynie chemioterapia laczona np z avastinem, lub innym lekiem o podobnym dzialaniu. Dziekuje za info.
eh
świeżynka
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 4:45 pm

Postprzez lodium » Cz mar 27, 2008 9:38 pm

dzis moj tesc mial ktoras tam kolejna dawke avastinu(podawana ambulatoryjnie juz) i spotkal mloda dziewczyne, u ktorej odkryli glejaka jak byla w ciazy i tez byla leczona avastinem i jest nadal nim leczona: dobrze sie czuje, prowadzi zycie jak kazdy, jej dziecko ma juz 4 lata!
takie spotkania podnosza na duchu!
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Poprzednia strona

Powrót do AVASTIN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość