proba nowego lekarstwa

Wszelkie informacje na temat eksperymentalnego zastosowania inhibitora aniogenezy w leczeniu glejaka, relacje pacjentów i informacje o skuteczności

Postprzez lodium » N sty 20, 2008 7:59 pm

AVASTIN dziala, przynajmniej na razie!
tesc jest juz po dwoch terapiach i jego stan ustabilizowal sie i nawet polepszyl! nie ma juz napadow padaczki, mowi coraz lepiej i zaczal lepiej chodzic!
zobaczymy dalej
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Postprzez moto_kate » N sty 20, 2008 9:24 pm

Cieszę się bardzo, dzięki za pozytywne wieści :D Jak tylko będziesz mieć jakieś dalsze informacje nt. szczegółów - o leku, dawkach itd. - to pamiętaj o nas. :)
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez lodium » Pn sty 21, 2008 1:10 pm

postaram sie zdobyc informacje o dawkach i lekarstwach jakimi jest leczony, nie jest to latwe, bo mieszkamy oddzieleni o 200 km, ale jak tylko bede mogla, wszystko opisze!
na razie moge juz napisac, ze dzieki avastinowi dawka kortyzonu zostala zmniejszona do 40mg na dzien, przedtem wahala sie miedzy 80-120mg !
lekarka prowadzaca jest bardzo zadowolona i mowi, ze jezeli tak bedzie dalej po 6 m-cach bedzie mozna przedluzyc czas bez avastinu; teraz tesc ma go podawany co dwa tygodnie.
no i oprocz lekkich mdlosci, i ogromnego zmeczenia nie ma zadnych innych skutkow ubocznych!
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Postprzez olek1 » Pn sty 21, 2008 2:18 pm

hmmm 120 mg kortyzonu !!!!!!!!!
moja siostra brala 30 mg, i ja myslam ze to duzo ,
teraz schodzimy od wczoraj bierze 15 mg.
od świat zauwazyłam ze zaokrągliła jej sie buzia , czyli hydrocortizon dał o sobie znać chyba .. te obrzeki twarzy są przy dexametazonie i hydrokortizonie równiez.
nie wiem jaka bedzie reakcja przy zupełnym zmniejszeniu , i przy odstawieniu ..
ktos tu pisał ze bierze jakieś preparaty sproadzane chyba z indii .. któe działaja przeciwobrzekowo , a nie daja skutków ubocznych .
ale nie moge tego postu sie doszukac
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Boswellia zamiast sterydow

Postprzez dailide » Pn sty 21, 2008 9:09 pm

Polecam zamiast sterydów kadzidłowiec =Boswellia Serrata= Zamawiam:
http://www.indiaabundance.com/frontend/ ... laki_6.asp
ja biorę 8 tabletek po 600mg: po 2 co 6godz. (co 6g. to ważne) , żadnych ubocznych skutków.

dailide
dailide
nowy
 
Posty: 29
Dołączył(a): So lis 03, 2007 11:25 am

Postprzez olek1 » Wt sty 22, 2008 12:13 am

tak , własnie tego maila szukałam .
dziękuje .
lae mam tez problem .
pytałam lekarza od lifeone czy moge wprowadzac inne naturalne rzeczy .
on powiedział ze bardzo trzeba przy tym uważac ,
bo nigdy nie wiadomo czy nie nastapi jakas reakcja produktów.
ale jak tak pomysle , to własciwie wszystko może wejśc w reakcje , i to co jemy , i to co pijemy i leki ...
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez lodium » So lut 02, 2008 5:44 pm

moj tesc jest juz po trzeciej dawce avastinu + compto(irinotecan)+ cortisol; niestety nie wiem dokladnie jakie to sa dawki.
najpierw ma kroplowke avastinu, ktora trwa 90 min, pozniej druga compto, okolo 45 min.do nich dodawany jest cortisol
przed trzecia dawka lekarka prowadzaca powiedziala, ze nie ma juz prawie obrzeku i teraz lekarstwa beda atakowaly glejaka; za dwa tygodnie tesc bedzie mial IRM, wiec zobaczymy co tam sie naprawde dzieje.
jak na razie tesciu trzyma sie z dni na dzien coraz lepiej, bo mowi bez bledow, chodzi na coraz dluzsze spacery( 200m) itd. a poltora m-ca temu balismy sie, coby dotrzymal przynajmniej do gwiazdki...
cortyzonu nie bierze juz wcale( oprocz tego co w kroplowce)
jestesmy pelni nadzieji, ale boimy sie cieszyc zawczasu; jego lekarka powiedziala, ze niedlugo ten lek bedzie podawany coraz czesciej zamiast temodalu.
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Postprzez Crono5 » So lut 02, 2008 8:48 pm

tutaj jest artykul m.in na temat avistinu o tym jak normalizujaco dziala on na naczynia krwionosnie w poczatkowej fazie terapii:
http://aj-press.home.pl/glejak/phpBB2/viewtopic.php?t=1191
oraz o tym jak bardzo normalizacja naczyn ma wplyw na skutecznosc leczenia nowotworow.

a tutaj jeszcze skany TK m.in z terapi avastin'em skojarzonym z DCA (50% zmniejszenie masy guza):
http://aj-press.home.pl/glejak/phpBB2/viewtopic.php?t=964
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez lodium » N lut 03, 2008 1:51 pm

dzieki za lekture, fakt, ze jest to terapia, ktora juz pokazala skutecznosc dzialania w przypadku raka jelit, teraz jak widac jest skuteczna w walce z rakiem mozgu...
mozesz mi objasnic co to jest DCA?
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Postprzez olek1 » N lut 03, 2008 2:23 pm

czy mozesz napisac, jak odstawialiscie cortison. ?
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez Crono5 » N lut 03, 2008 3:26 pm

tutaj jest caly topic na temat dca:
viewtopic.php?f=6&t=899

ogolnie DCA jest substancja ktora uaktywnia mitohondria, a co za tym idzie indukuje apoptoze czyli programowa smierc komurkowa w komurkach nowotworowych. Z racji ze jest to niepatenowalna substancja firmy farmaceutyczne nie wyrazaja nia zaiteresowania i nie daja pieniedzy na testy kliniczne na ludzziach mimo ze najnowsze doniesienia wykazuja wrecz rewelacyjna skutecznosc.

dodatkowe info na apoptoza.info

w kanadzie w klinice medicor jest podawany wraz ze standardowa chemia. Ich doswiadczenie wykazalo zdumiweajaca poprawe efektywnosci standardowej chemii. dodatkowe info tutaj:

viewtopic.php?f=6&t=4849

a tutaj link z raportem tyczacym terapii DCA:

viewtopic.php?f=6&t=1131
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez lodium » Pn lut 04, 2008 3:24 pm

dzieki crono, juz teraz wszystko wiem na temat dca i stwierdzam, ze moj tesc nie jest leczony przez dca.
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Postprzez lodium » Pn lut 04, 2008 3:31 pm

olek1 napisał(a):czy mozesz napisac, jak odstawialiscie cortison. ?


cortyzon odstawiany byl powoli, najpierw byly duze skoki: 120mg, potem 80mg, potem 60mg, 40mg i20mg; oczywiscie nie z dnia na dzien i im mniejsze dawki tym wieksze odstepy, ok. tygodniowe, lekarka powiedziala, ze od 120mg do 60mg mozna zejsc szybko, pozniej trzeba zmniejszac dawki bardzo powoli.
w tej chwili tesc ma podawany kortyzon tylko podczas chemii, czyli co 2 tygodnie, a po IRM, mozliwe, ze juz nie bedzie musial wogole go brac.
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Postprzez olek1 » Pn lut 04, 2008 3:49 pm

moja sisotra miała dawke 30 mg,
schodzac odejmowalismy po 5 mg co ok 10 dni.
teraz ma 10 mg.
i zastanwaima sie czy 10 a 5 mg , to dla organizmu jest odczuwalne bardzo czy nie ?
i co odczuwa organizm , jak sie schodzi z 5 mg do 0 mg. ?

jaka była u was dawka przed 0 mg. ?
i czy były jakies skutki widoczne czy odczuwalne po zaprzestaniu ?
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez lodium » Wt lut 05, 2008 9:37 pm

tesc ostatnia dawke jaka bral w pigulkach to bylo 20mg, to co bral na codzien, w tej chwili dostaje jakas dawke w woreczku z chemia co 2 tygodnie, ale niestety nie wiadomo ile tego jest?
zastanawiaja mnie czasem pytania stawiane na forum, czy wy nie macie kompetentnych lekarzy coby na nie odpowiedzieli? przeciez to ich praca! to oni przeciez powinni decydowac ile brac kortyzonu i czy zmniejszac dawki czy nie?!
lodium
nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: francja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AVASTIN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości