Reguła wzajemności - bądźcie czujni....i pewna opowieść

Czy wiara czyni cuda?
W walce nie tylko o zdrowie, ale i o jakość życia...

Postprzez clooney » Wt cze 17, 2008 10:19 am

Witam

Wiem ze ten nowotwor zle rokuje ale mysle ze warto walczyc do konca. Bo kazda osoba ma jakies szanse moze to forum pomoze choc jednemu pacjentowi przezyc i to juz jest sukces (kazde zycie jest bezcenne). Pani apawe ma pani racje nie mam doswiadczenia w chorobie, jestem zdrowy (ale probuje dzielic sie tym co wiem). No mam nadzieje , ze po jakims czasie ludzie w koncu uwierza ze nie chce im niczego sprzedac. Nie traccie nadziei i cieszcie sie kazdym wspolnym dniem.

Pozdrawiam clooney
W ramach doktoratu zajmuje sie nowoczesnymi technologiami medycznymi pomagającymi zwalczać raka (microarray, nanotechnologia, terapia genetyczna, naturalne substancje o potencjale antynowotworowym)
clooney
bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 10:48 pm
Lokalizacja: Bochum

Postprzez moto_kate » Wt cze 17, 2008 7:03 pm

Ja uważam, że nawet jeśli w tej chwili akurat nikt "w ekspresję genów" nie wierzy, nie znaczy, że kiedy indziej komuś innemu się ta informacja nie przyda - to cenne, mieć tu kogoś, kto ma dostęp i rozumie najnowsze doniesienia naukowe.

A jak mówi stare przysłowie pszczół - kupić, nie kupić, potargować warto. :twisted:
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez olek1 » Wt cze 17, 2008 11:38 pm

no , ja tez jestem tego zdania.. że warto wysłuchaic kazdej ze stron... potem zrobic selekcje tego co nam przydatne..
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Poprzednia strona

Powrót do Wiara, psychologia i parapsychologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości