Jest sposób by wyzdrowieć.

Czy wiara czyni cuda?
W walce nie tylko o zdrowie, ale i o jakość życia...

Jest sposób by wyzdrowieć.

Postprzez Wienek69 » Pn sie 27, 2018 7:00 am

Mam pewną właściwość z której już teraz jestem nareszcie świadomy.
Z perspektywy czasu patrząc na moje życie zauważyłem pewną powtarzającą się sytuację.
Firmy w których pracowałem, ludzie których poznawałem, a i wręcz rośliny i zwierzęta i owady nawet na początku mego z nimi kontaktu wyglądały miernie i ledwo zipały.
Z upływem czasu trwania mego z nimi kontaktu rozkwitali, stawali się zdrowi, rozkwitały biznesy w które się angażowałem, i rośliny ( nawet zimom ).
Powracało zdrowie i zaczynały się układać relacje.
Ludzie pogodnieli ii nabierali chęci do życia.
W tamtym czasie nie rozumiałem tego i nie przypisywałem sobie zasługi zmian jakie obserwowałem.
To inni których spotkałem na swej drodze sygnalizowali mi iż dzięki mnie dzieją się te pozytywne sytuacje.
Bagatelizowałem te komunikaty i nie dowierzałem ale jednak stawały się te zdarzenia coraz częstsze i coraz to bardziej wyraźne.
Gdy wreszcie zaakceptowałem fakt iż mam swój udział w tych pozytywnych zmianach rozpocząłem poszukiwania odpowiedzi na pytanie ,,co faktycznie się dzieje i z czego wynika ta prawidłowość".
Sporo czasu upłynęło do dziś i bardzo dużo informacji przyswoiłem które dziś sprawiają iż rozumiem i akceptuję i jestem świadomy mechanizmów powodujących iż skutecznie pomagam już bardzo wielu potrzebującym zdrowia ludziom.
Jeśli jesteś gotowa / gotowy wrócić do zdrowia to jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam i życzę ci wszystkiego dla ciebie najlepszego.
Wiesław.
Pacjent wyleczony to klient stracony
Nowotwór to stan twego umysłu
Nic nie jest takie jakim się wydaje.
Ty myśl bo inaczej zrobią to za ciebie
Zaufaj więc sobie bo uzdrowienie jest w tobie a dobro cię odnajdzie.
Wiara czyni cuda a spokój jedynie cię może uratować.
Według wiary waszej będzie wam dane.
Moje skype: ,,Uzdrowiciel6"
wiechu.g@interia.pl
Wienek69
swój człek
 
Posty: 157
Dołączył(a): N sty 13, 2008 2:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Powrót do Wiara, psychologia i parapsychologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości