Terapia cezowa

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

Terapia cezowa

Postprzez olek1 » Cz cze 21, 2007 11:00 pm

pod wpływem tego co napisała do mnie Pucka....... piszę o terpaii.......
terpaii , która powinna być nagordzona Noblem ,a której medycyna nie pozwala na ujawnienie ,wejscie w zycie.

....... znam te terpie od dawna, ale nikomu nie mogę w niej pomóc,zbyt duzo sie wydażyło, zbyt obciązająca jest to terpia.

podaje nazwe reszte szukajcie sami. , dowiadujcie sie , jest o tym cała masa w necie.

preparaty nalezy sprowadzic ze Usa.

powiem tyle tylko że warto.

cesium cancer therapy, terpaia cezowa.

jest tu podawany cez + potas. cez to jedna z nielicznych substancji ,któa przekracza bariere mózg -krew.

ale uwaga bardzo wazna /........... trzeba kotrolowac i uzupełniac potaz przy cezie, poniewąz niedobór potasu może grozić zawałowi serca.

ale jak dotrzecie do firm , któe to sprzedaja , do lekarzy alternatywnych w usa........ powiedza wam co i jak.

prosze mi nie zadawać pytań odnośnie tej terapii.

przykład "My wife of 40 years was diagnosed with glioblastoma multiform brain cancer in April of 06 and was given a prognosis of 12-15 mos. with conventional rad. and chemo. After the initial cycles we decided to stop them and start with Cesium chloride and diet. She is not cancer free (yet), but she feels great, no head aches or seisures and all MRI's have shown stable and/or reduction. This is a miracle drug and we are disturbed that it isn't more widely accepted.

"

uwaga , nie stosowac samemu , trzeba to robic pod kontrolą ,kogos kto sie zna . ..... a nasi lekarze .. nawet nie chca o tym słuchac .

zresztą .. medycyna alternatywna to decyzja każdego z nas .
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez mirek » Pt cze 22, 2007 10:34 pm

probowalas (-es) ?
mirek
swój człek
 
Posty: 191
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 11:32 pm

Postprzez olek1 » So cze 23, 2007 8:00 am

ten brak objawów u mojej sisotry to wynik tej kuracji.

poznałam te kuracje lata temu, kiedy wszystko było w powijakach .

wróciłma do tego , kiedy okazało sie że ziostra ma silne objawy w marcu.

nie wiedziałąm , że w necie jest az tyle rzeczy , że az tak się to rozwinęło.

w maracu zastosowałam inna wersje tej kuracji.. efekt .. sisotra bez objawó. bóli, nie bierze żadnych leków.

jestem w szoku.. ..że tak sie ta terapia w medycynie alternatywnej rozwinęła.. a mi to umknęło.

a te lata wstacz dotarałam do tak niesamowitych rzeczy.. ale wtwdy ogarnięcie tego było nie realne.
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez wiki365 » So cze 23, 2007 9:04 pm

a gdzie znalazłaś lekarza który poprowadził tą kurację
w Polsce?
wiki365
swój człek
 
Posty: 177
Dołączył(a): So gru 16, 2006 5:41 pm
Lokalizacja: Katowice

Postprzez olek1 » So cze 23, 2007 10:45 pm

ja zrobilam to bez lekarza, dlatego nie mogę udzielac informacji, rad
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez eweczka » Wt lis 13, 2007 2:06 pm

Proszę , napisz czy te terapia cezowa to tylko na glejaka czy inne nowotwory także??? To cud że znalazłam te informację od Ciebie... Jeszcze nie szukałąm w necie informacji...A czy słyszałaś o leczeniu DCA albo selolem?
eweczka
eweczka
świeżynka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lis 13, 2007 11:13 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez olek1 » Wt lis 13, 2007 3:48 pm

nie , nie tylko na glejaka , na wszystkie nowotowry . szukaj na anglojęzycznych stronach .
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez martuch » Wt lis 13, 2007 4:04 pm

a dlaczego piszesz ze nie wolno bez lekarza, a potem ze zrobilas to sama? skad wziac te bajery? fajnie.
martuch
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 4:57 pm

Postprzez olek1 » Wt lis 13, 2007 6:05 pm

nie to nie sa bajery . terAPIA NIESIE ZA SOBA SKUTKI UBOCZNE , DLATEGO , zbyt niebezpieczne by bawic się w to samemu.
ja przecxzytałam juz wszystko chyba co było mozna .
poza tym jest to zabronione przez medycyne . ale ci , którzy inetersuja sie czyms więcej niz medcycyna , robia to ryzykując wiele.
produkty sprowadza się ze stanów
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez olek1 » Wt lis 13, 2007 9:20 pm

Kasiu .. jesli możesz zmień temat tego postu ... dzis ujawniam , .. nie weim co mi przyszło do głowy .. napisz cokolwiek innego. moze być terpia cezowa.
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez moto_kate » Śr lis 14, 2007 9:33 am

Zmieniłam. Tak przy okazji, własne posty - włącznie z nazwą tematu - mozna edytować. U góry po prawej postu jest przycisk "zmień". :czytaj:
_______________________________

Serdecznie pozdrawiam,

..:: Kate ::..
moto_kate
*** Administrator ***
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Pt cze 02, 2006 4:24 pm
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez olek1 » Śr lis 14, 2007 10:50 am

:roll:
dzięki
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez olek1 » Śr lis 14, 2007 10:55 am

odnośnie tej kuracji... żle tu sie wypowiedziałam.
tej terpaii nie przeprowadzi żaden lekarz. nikt się tego nie podejmie .
ale stosując ją na własną ręke , trzeba miec znajomego lekarza, który bedzie w pogotowiu... trzeba monitorowac wyniki co tydzien , spada ciśnienie ,lub sie podwyższa, moze dojśc do róznych sytuacji , gdzie trzeba np podac krew, albo nawodnic organizm..
najprawdopobniej terpai cezowa, jest najbardzoej skuteczna dzis na zabicie raka. ale często organizm nie radzi sobie z toksynami .
i chorzy nie umieraja na raka , a z powodu zatrucia organizmu lub zbyt niskiego potasu. róznie.
dlatego nikogo nie namawiam .
i trzeba wiele wiele przeczytac .
w UsA masa ludzi je ten cez. jedni majaskutki uboczne inni nie. róznie to bywa.
moja sisotra miała.
przerwałyśmy kuracje .
ale wiem ze jest wiele wiele osób , które wyleczyły sie cezem .
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez olek1 » Śr lis 14, 2007 10:59 am

metoda jest super... i skuteczna . ale najlepije stosowac ja w klinice.
takei kliniki są w meksyku i gdzies tam jeszcze ...ale .. pieniądze ogromne .. chyba około 7000 $ za tydzin
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm


Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości