!! terapia borowo - neutronowa

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

Postprzez olek1 » So mar 17, 2007 9:27 am

dzieki wielkie, jak znam nazwisko , to juz sobie poradze.:)
a powiedz mi , dlaczego taka kolejnosc u was.
1. operacja ,2 temodal , maświoetlania .. i 3 .. dopiero potem ta terapia borowa., ??
czy jesli to jest tak dobra metoda... to nie mozna było od razu tej terapii borowej zastosowac ???
a jak sie twój tato czuje .. , w jakim jest stanie ..?
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez martuch » So mar 17, 2007 1:22 pm

jakieś dwa tygodnie po operacji lekarz powiedział nam o finlandii i że to polega na tym że można tę terapię przeprowadzić w 6 tyg po operacji i PRZED naświetlaniami bo w innym przypadku to nie zadziała, więc mama szybko zgromadziła wszystkie rezonanse etc i wysłała do nich pocztą, przez dwa tygodnie czekaliśmy na odpowiedź po czym się okazało że nasze wyniki wcale do nich nie doszły. super. poczta polska górą.
mama się wkurzyła, zebrała kopie wszystkiego i wysłała kurierem, HDLem czy czymś takim, dwa dni później przyszedł mail od pani doktor z finlandii że badania doszły i że teraz muszą to przeanalizować i potrzebują na to conajmniej kilku dni, więc czekaliśmy dalej, później pani doktor napisała że musi wyjechać więc przekazuje naszą sprawę komuś innemu i to z nim trzeba się kontaktować, ten ktoś się nie odzywał aż do wtorku albo środy tego tygodnia, czyli kiedy było mineło 6 tygodni i tata zaczął radioterapię. nasz lekarz napisał że chyba w takim razie już po ptakach, ale miły pan fin stwierdził żeby nie przerywać radioterapii zwłaszcza z temodalem i zgłosić się do nich raz jeszcze po naświetlaniach. ot, i cała historia. nie bardzo rozumiem czemu tak a nie inaczej, ale pewnie tak musiało być.

tata czuje się barrrrdzo dobrze, jest już kilka dni na naświetlaniach, po operacji miał totalny niedowład lewej strony ale codziennie jeżdżą do świetnego rehabilitanta neurologicznego z centrum rehabilitacji orthos w warszawie i pan piotr stawia tatę na nogi, tata już z powrotem chodzi, może nie tak dobrze i pewnie jak zdrowy człowiek - ale chodzi -, ma jeszcze niesprawną rękę, ale myślę że to wszystko kwestia czasu. właśnie przed chwilą pojechali z mamą do orthosa bo do polski przyjechał jakiś guru neurorehabilitacji i prowadzi w orthosie szkolenia dla rehabilitantów i wciągneli tatę jako pacjenta na którym pan guru pokazuje co i jak i go rozciąga i ćwiczy i pełen serwis ;) 100% się uda wrócić rękę : ) co do głowy to tata na nic nie narzeka, nic go nie boli, nie chce siedzieć w domu, codziennie po rehabilitacji i szpitalu jeżdżą z mamą do taty do pracy i wtedy dosłownie szef wraca do swoich obowiązków, co prawda okrojonych ale pracownikami zarządza jak się patrzy :) wracają sobie do domu około 16-17 i co dzień to samo. myślę sobie, że mamy dużo szczęścia że tak nam wszystko się układa, z temodalem, rehabilitacją, tata czuje się bardzo dobrze i w ogóle, ale jestem z mamą w pogotowiu bo to mimo wszystko IV.

ej, ej, wiara czyni cuda, pamiętać!

uh, czuję się jak po "Urzekła mnie twoja historia" ;)
martuch
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 4:57 pm

Postprzez olek1 » So mar 17, 2007 1:36 pm

Martuch .. bardzo wiele cennych inforamcji mam od ciebie.
wiesz ja sie wziełąm na sposób i chyba tak radze wszystkim , wyniki rezonasu mam na dyskietkach .
i gdziekolwiek na świecie chcesz zasiegnąc informacji .. to przesyłąsz mailem .. i juz.
szkoda ,ze nie zdązyliście przed naświetleniami, ale widocznie tak miało byc .
trzymam kciuki za was.
moja siostra jest chyba akurat w odpowiednim momencie na te terapie borowa, 4 lata po operacji , i przed naswietleniami .
wybieram sie do tego twojego lekarza , i mam nadzieje , ze wszyskiego sie dowiem .

a ten kurier . do dhl... ale hdl.. tez ładnie brzmi :)) :wink:
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez martuch » So mar 17, 2007 1:47 pm

służę radą i informacją i wszystkim :) próbujcie, próbujcie. na wszystkie strony. trzymam mocno kciuki za siostre a przede wszystkim za ciebie co byś miała duuuuuuuuuuużo siły bo siła jest najwazniejsza, no! :*
martuch
swój człek
 
Posty: 117
Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 4:57 pm

Postprzez olek1 » So mar 17, 2007 1:50 pm

ten lekarz przyjmuje w centrum medycznym Damiana. jestem umówiona na nastepny poniedziałek ,.
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez olek1 » Cz mar 29, 2007 2:37 pm

do Martuch .
byłam u tego lekarza. rzecxzywiscie bardzo miły , uprzejmy pan . podaje duzo waznych wiadomosci.
( jak weszłam do niego to mnie zamurowało .. bo bardzo podobny do syna Łagody z M jak miłośc - jeśli ktos oglada :)
. okazało sie , ze wszystkie te nowosci które się pojawiają na świecie..są na glejaka . a moja sisotra ma skapodrzewiaka .
mimo ze złosliwy to na tę terapie borową się nie nadaję .
mimo ,że skąpodrzewiak jest rodzjem glejaka.
ale to dziwne wszystko.
bo gama knife .. tez
wszyscy odradzali jak było malutkie.
a z drugiej strony wszedzie gdzies czytam ze ludzie na świcie próbują .
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez dudzia » Śr lut 06, 2008 7:53 pm

witajcie . wyczytalam z innych postów o terapii borowo neutronowej . proszę powiedzcie gdzie pisać gdzie czerpać informacje na temat tego lecznia . mamy pieniądze tylko nie wiemy jak działać . pomocy
dodi
dudzia
nowy
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 8:14 pm

Postprzez marzena » N mar 30, 2008 1:43 am

Witam,
przeczytałam, że że tarapia borowo-neutronowa sprawdza się też przy czerniaku. Mam chorego tatę, są przerzuty, walczymy i na pewno nie poddamy się. Będę bardzo wdzięczna za każdą informację.
pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości i zdrowia oczywiście oraz nadzieji ze stali;)
marzena
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): N mar 30, 2008 12:50 am

Postprzez Crono5 » N mar 30, 2008 12:11 pm

NaDCA daje swietne rezultaty w przypadku czerniaka, Mama admina apoptozy jest ta substancja leczona:
http://aj-press.home.pl/glejak/phpBB2/viewtopic.php?p=5874#5874
dzialanie NaDCA po aplikacji na zmiane nowotworowa na skorze:
http://thedcasite.com/basal%20cell%20carrcinoma.html
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez marzena » N mar 30, 2008 9:48 pm

Cześć, czy DCA ma coś wpólnego z terapią borowo-neutronową?
pozdrawiam
marzena
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): N mar 30, 2008 12:50 am

Postprzez Crono5 » N mar 30, 2008 11:11 pm

nie, ale jest bardzo skuteczne i stosunkowo latwo dostepne
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Poprzednia strona

Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości