BIOENERGIOTERAPIA

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

BIOENERGIOTERAPIA

Postprzez pustelnik » Cz cze 16, 2011 10:11 pm

czy ktoś próbował bioenergoterapii? ja spróbowałem takiej terapii, efekty są dobre.po pierwszym przekazie energii ustąpiły całkowicie wymioty, oraz ból głowy. zabiegi są kontynuowane w dalszym ciągu.na rozszerzenie naczyń i bóle głowy można stosować zielony koperek w większych ilościach(ale jeśli chodzi o koperek proszę skonsultować to może z lekarzem - na pewno jest na rozszerzenie naczyń}
pustelnik
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 9:25 pm

Re: BIOENERGIOTERAPIA

Postprzez pustelnik » Wt cze 21, 2011 8:31 pm

Proponuję wszystkim zainteresowanym wspomaganiem w leczeniu po przez przekaz bioenergii na odległość, która nikomu nie zaszkodzi, a może wielu chorym pomóc. Moja propozycja to jeden (1) przekaz bezpłatnie bez żadnych zobowiązań, jeśli komuś pomoże to możecie w swoim regionie skorzystać z bioenergoterapeutów,a jeśli nie pomoże to nic nie stracicie. Kontakt ze mną przez stronę www uzdrowiciel-jan.pl
pustelnik
świeżynka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 9:25 pm


Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości