GLIADEL WAFER

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

GLIADEL WAFER

Postprzez maja » Cz lut 15, 2007 7:47 pm

Witam wszystkich, którzy zmagają się z glejakiem. Mój tata zachorował we wrześniu. Choroba postępuje. Ostatnio dowiedziałam się o możliwości wszczepienia w lożę guza tzw. GLIADEL WAFER. Czy ktoś miał z tym do czynienia. Szukałam w internecie ale niewiele jest informacji w języku polskim. Jest to metoda z Stanów Zjednoczonych. W Polsce mało stosowana. Myślę, że jest to obiecująca metoda.
maja
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 7:38 pm

Postprzez garmuduru » Cz lut 15, 2007 7:56 pm

My rownież wiązałyśmy wielkie nadzieje z tą metodą , ale dwóch niezależźnych neurochirurgow potwierdziło nam, że metodę te w USA stosuje się już niestety raczej jako placebo, że pomaga niewiele bardziej i nie wiąże się z nią żadnej nadziei.

Przypadek Mamy konsultowałam w Londynie i tamże lekarz potwierdził, że zastosowane w Polsce leczenie ( operacja, radio , terapia skojarzona Temodalem) to to samo, co on zrobiłby Mamie w Londynie. Przynajmniej na chwilę obecną, bez odrostu. Pozdrawiam!
garmuduru
nowy
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lip 31, 2006 11:16 pm


Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości