po radioterapii głowy

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

po radioterapii głowy

Postprzez radek » Wt paź 28, 2008 3:38 pm

witam
mam prośbe o pomoc, już za mna operacja (3miesiące temu w Bydgoszczy) i radioterapia, staram sie żyć normalnie. mam prośbe, czy macie jakies doświadczenia dotyczące włosów, kiedy odrastają, czy można jakoś to przyśpieszyć ? ciekawe linki, artykuły, książki na temat radioterapii. Bede wdzięczny za pomoc.
radek
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): N paź 26, 2008 8:44 am

Re: po radioterapii głowy

Postprzez olek1 » Wt paź 28, 2008 9:59 pm

w Bydgoszczy jest taki fajny onkolog .
dr Makarewicz.
on nam tłumaczył , ze odrastanie włosów uzaleznione jest od dawki naświetlań.
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

radioterapia, a włosy

Postprzez radek » Pn lis 10, 2008 8:41 pm

mam prośbe, jestem po operacji Glejak III stopień wg. who (w Bydgoszczy) przeszedłem radioterapie, niestety wiąże sie to z utratą włosów. Ktoś moze zna jakies zalecenia, wskazania, doświadczenia - jak można przyśpieszyc odrost włosów ? bede wdzięczny za odpowiedzi.
radek
świeżynka
 
Posty: 4
Dołączył(a): N paź 26, 2008 8:44 am

Re: radioterapia, a włosy

Postprzez ida » Wt lis 11, 2008 1:38 am

Mój brat od środy ma zacząc radioterapię.... nawet nie skojarzyłam tego, że może wiązać się to z utratą owłosienia na głowie, do tej pory kojarzyło mi się to z chemioterapią....ale słyszałam , że istnieje mnóstwo sposobów najbardziej wiedzochłonni są administratorzy tego frum... a tak po zatym to istnieją w klinikach onkologicznych miejsca gdzie nie tylko można zakupiś "sztuczne włosy" ale również zasięgnąć porady na temat odrostu włosów...jak pielęnować ...jak szybko rosną..idt...
ida
nowy
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pn wrz 15, 2008 6:21 pm


Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości