Transfer factor PLUS - wielocukry- czy mogą być szkodliwe??

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

Transfer factor PLUS - wielocukry- czy mogą być szkodliwe??

Postprzez samograj » Cz maja 08, 2008 5:56 pm

Wiele osób pisało na forum, że podają chorym Transfer Factor plus...
Jak niektórzy wiedza firma 4LIFE oferuje różne opcje:
od TF-Clasic, przez TF-Plus na niedostępnym jeszcze na naszym rynku TF-Plus tri factor (dawniejTF-Adwanced) skończywszy
Zaczęłam studiować skład tych TF i doszłam do wniosku, że chorzy na raka mogą zażywać jedynie te formułę, która nie zawieraja kompleksu CORDYVANT czyli classic i!!!!!
Dlaczego????
Ponieważ CORDYVANT to jest kompleks polisacharydowy czyli zawiera wielocukry!!!!!

Przeczytałam o tym w ulotce dostarczonej mi przez przedstawicielkę 4LIFE w Polsce, u której zamawiałam TF...zaproponowała mi te formułę..mimo, że nie jest jeszcze dostępna na Polskim rynku......i w niej znalazłam ten fragment o polisacharydach:

"...4LifeTransfer Factor Plus Tri-Factor™ Formula
Poteny system wspomagania układu immunologicznego
Twój system immunologiczny odpowiada za obrone organizmu przed infekcja, chorobami i coraz bardziej szkodliwym wpływem
srodowiska naturalnego dzisiejszego swiata. Utrzymywanie sprawnego systemu immunologicznego oznacza zdrowsze "ycie.
4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula wspomaga system immunologiczny w daleko idacy sposób, łaczac synergicznie działanie
4Life Transfer Factor Tri-Factor Formula z prawnie chroniona mieszanka Cordyvant. Niedawne badania naukowe stwierdziły, "e Plus
Tri-Factor Formula zwieksza aktywnosc systemu immunologicznego o 437 procent powy"ej przecietnego poziomu reakcji
immunologicznych.
DAWKOWANIE PROFILAKTYCZNE:
Przyjmowac po 1 kapsułce 3 razy dziennie popijajac szklanka płynu.
W przypadku trudnosci z połykaniem zawartosc kapsułek mo"na wysypac i przyjmowac rozpuszczona w płynie.
Skład:
Jedna kapsułka zawiera :
4Life Transfer Factor Tri-Factor™ Formula 108 mg ,w tym:
Transfer Factor E-XF™: opatentowany koncentrat transfer factors i innych naturalnych składników
pochodzacych z siarybydlecej i "ółtka kurzeg
NanoFactor™ : prawnie chroniona mieszanka czasteczek nano-factor pochodzacych
z siary bydlecej
Cordyvant™ 363 mg: składnik chroniony patentem, kompleks wielosacharydowyIP-6 (heksafosforan inozytolu)
Wyciag z nasion soji (fitosterole)
Grzyby cordyceps sinensis — maczu"nik chinski (7% kwasy tzw. „cordyceptic”)
Beta-glukany (Saacharomyces cerevisiae) z dro"d"y piekarskich
Beta-glukany z owsa (Avena sativa)
Wyciag z Agaricus blazeii (rodzaj pieczarki)
Mannans z Aloe vera (wyciag z lisci aloesu)
Wyciag z lisci oliwki (Olea europaea)
Grzyby maitake (Grifola frondosa — "agwica listkowata)— cała roslina
Grzyby shiitake (Lentinus edodes — twardziak jadalny)— cała roslina ..."

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat???
Czy Polisacharydy zawarte w TF-Plus i TF-Plus tri factor mogłyby być czynnikami powodującymi wzrost guza...Obrazek???

Czy powinnismy unikać formuły PLUS a podawać jedynie TF Classic????


Ach te cukry!!!!
Które sa wskazane, a których nalezy unikać.......wiedomo cukier biały z buraków cukrowych odpada......
Podawałam mężowi syrop klonowy 100% wierząc, że podaje nieszkodliwy cukier do czasu kiedy przeczytałam o leczeniu sodą oczyszczona na bazie syropu klonowego, gdzie został on przedstawiony jako "Koń Trojański" na który rzucaja sie komórki guza (cukier)!!!, nie wiedząc, że w nim czyha na nie smiertelne nibezpieczeństwo w postaci SODY!!!!
Czyli wynikałoby, że ten naturalny cukier dokarmia komórki rakowe.....!!!!

Jedynie, kiedy odkryłam Ksylitol.....wprost było info, że ten cukier NIE DOKARMIA KOMÓREK RAKOWYCH!!!

BĄDŹ TU MĄDRY I...pisz wiersze!!!!! Obrazek
Pozdrawiam - Anka!!!
Jeżeli nie znasz ojca choroby, to na pewno zła dieta jest jej matką!!!
http://miniland-for-web.ovh.org
http://pies-portrety.ovh.org
http://ogarypolskie.ovh.org
http://nadziejamoja.ovh.org
samograj
swój człek
 
Posty: 711
Dołączył(a): Śr paź 10, 2007 2:24 pm
Lokalizacja: Kraków

Postprzez olek1 » Cz maja 08, 2008 6:27 pm

jednoznacznej odpowiedzi pewnie nie znajdzieszz..
ci lekarze od lifeone obsolutnie odradzxaja jakikolwiek cukier.. nawet syrop klonowy ..

a z drugiej strony , mój znjomy , pozbył sie raka , własnie pijąc tylko i wyłacznie syrop klonowy ...

prawdopodobnie wszystko zlaezy z czym co jest łączone ..

np alkohol jest nie wskazany , ale zioła szwedzkie sa zalewane alkoholem . itp
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez Crono5 » Cz maja 08, 2008 6:43 pm

glukoze w przypadku np. dca teoretycznie juz mozna podawac, z racji tego ze dca oddzialuje na kianze bialkowa ktora steruje sposobem spalania glukozy (tlenowy/beztlenowy), juz kilka przypadkow opisanych w mailach (ostatni z energy drinkiem kompletnie mnie zszokowal) ze w przypadku podawania dca cukier w polaczeniu z kofeina stymulowac komorke do mormalizacju (wszak normalna komorka potrzebuje cukru). Z kolei moze byc moze cukier moze miec dzialanie podobne do tego opisanego w artykule o sodzie i syropie klonowym, ktos tez kiedys wpspomnial ze podawanie syripu klonowego jest uzaleznione od stopnia zaawansowania choroby i w przypadku bardzo zaawansowanej choroby moze bardziej zaszkodzic niz pomoc. W przypadku nie podawania dca powinno stosowac sie diete ketogenna/bez cukru, lub miksture z syropem klonowym
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez olek1 » Cz maja 08, 2008 9:48 pm

Boże .. jakie to wszystko skomplikowane i zawiłe ..:(
crono .. skad ty bierzesz siłe na czytanie , szukanie , tłumaczenie , anlizowanie ... itp :roll:
olek1
swój człek
 
Posty: 1348
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 4:11 pm

Postprzez Crono5 » Cz maja 08, 2008 10:05 pm

Sam nie wiem skad, sprawia mi to satysfakcje, ze to co robie moze buyc uzyteczne, pozatym wiem jak ciezko bylo mi kiedy przechodzilem przez to wszytko co przechodzi wiekszosc uszytkownikow forum, wiem jak potrzebowalem jakiegos sygnalu ze jest jeszcze nadzieja, odnalazlem ja ale za puzno, dlatego chce zeby nadzieja do innych nie dotarla za puzno...
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez Crono5 » Pt maja 09, 2008 3:32 pm

Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka


Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości