Kangliu wan.

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

Kangliu wan.

Postprzez RegularJohn » Cz maja 01, 2008 8:45 pm

Witam,

Walczymy z chorobą taty od ponad dwóch lat. Operacje, chemia, temodal... Mama chwyta się wszelkich dostępnych środków jakie jest w stanie znaleźć. Ostatnio dostaliśmy buteleczkę z granulkami Kangliu Wan. Jedyne co mogę znaleźć w internecie to sklepy z medycyną chińską sprzedające ten specyfik, żadnych informacji. Czy ktoś ma jakieś wieści na ten temat ? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Jako że to mój pierwszy post, witam wszystkich.
RegularJohn
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz maja 01, 2008 8:42 pm

Re: Kangliu wan.

Postprzez UmarłyZaŻycia » Cz cze 25, 2009 8:44 pm

Aby nie tworzyć nowego tematu bo ten jest dość stary, ale jak najbardziej na czasie napisze tu. Też jestem zainteresowany czy pojawiły się jakieś nowe wiadomości na ten temat bo sam rozważam użycie tego preparatu.
UmarłyZaŻycia
nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): So lis 22, 2008 9:09 pm

Re: Kangliu wan.

Postprzez pannet1 » Cz gru 20, 2012 10:49 am

Kangliu wan - tego ja tez szukam
nie jestem pewien czy lek jest na mój nowotwor Naczyniak jamisty w trzonie kregosłupa wydrążył jamę 2cm
Proszę podawajcie do siebie namiar
i link ze stron gdzie można zaopatrzyć się
Piszcie emeile na kra4411@wp.pl
pannet1
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz gru 20, 2012 10:28 am

Re: Kangliu wan.

Postprzez anzelm12 » N lut 03, 2013 8:32 pm

Witam, mam do sprzedania Kangliu Wan, zakupilem duza ilosc zanim cena poszla w gore. Prosze kontak pod biovirus3@yahoo.com
anzelm12
świeżynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): N lut 03, 2013 8:31 pm

Re: Kangliu wan.

Postprzez dziwozona » Wt sie 20, 2013 10:07 am

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Kangliu Wan, którymi mógłby się podzielić? W połowie września prawdopodobnie będę w chinach i mogłabym zakupić ten preparat u źródeł, ale zastanawiam się czy w ogóle warto?
dziwozona
bywalec
 
Posty: 51
Dołączył(a): Wt lip 23, 2013 3:13 pm


Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości