Dr Matthias Rath - Przeczytaj!

Dokąd nie sięga nauka?
Białe plamy na mapie nauki. Terapie eksperymentalne, wariackie, niesprawdzone... Nie wierzysz - nie wchodź. [Avastin, NaDCA, Selol, LIFE 600/900 i inne]

Dr Matthias Rath - Przeczytaj!

Postprzez mess » Pn mar 10, 2008 9:43 pm

mess
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): N mar 02, 2008 1:40 pm

Postprzez Crono5 » Pn mar 10, 2008 10:26 pm

kontrowersje buduja sie wokol jego osoby:
http://en.wikipedia.org/wiki/Matthias_Rath
Crono5
*** Administrator ***
 
Posty: 1424
Dołączył(a): Wt lut 06, 2007 11:46 pm
Lokalizacja: Wroclaw /Praszka

Postprzez mess » Wt mar 11, 2008 11:22 am

co myślicie o samym doktorze i jego poglądach?
mess
świeżynka
 
Posty: 13
Dołączył(a): N mar 02, 2008 1:40 pm

Postprzez karmar » Wt mar 11, 2008 3:51 pm

Jestem w stanie uwierzyć w to co jest opisane w prezentacji.
Kolega ostatnio zapytał mnie "Skoro istnieją tanie leki leczące nowotwory to dlaczego nikt o tym nie mówi?". Na początku mnie "zgasił"... ale po głębszej analizie nie można powiedzieć, że nikt nic nie mówi. Właściwie to mówi się coraz więcej ale na każdego lekarza (może być nawet autorytetem), który nieco odejdzie w swoich sądach od medycyny klasycznej przypada pewnie ze stu kolegów lekarzy, którzy starają się z miejsca obalić nowe teorie...
Jeśli chodzi o badania nad nowotworami trzeba pamiętać o tym iż wielkie koncerny pompują kupe kasy żeby wynaleźć "lek" więc nikt dobrowolnie nie przyzna, że "w zasadzie badania były niepotrzebne bo lek istnieje od kilkudziesięciu lat..."
To tak jak z gigantami rynku komputerowego: Po co wypuszczać procesor 4 razy szybszy niż obecnie dostępne skoro można sprzedawać procesory wolniejsze i podnosić np co dwa miesiące ich częstotliwość o 100-200Mhz?
Trochę mnie poniosło... odbiegłem od tematu... sorki :lol:
Nie znam dr Rath'a, ale walczy z nieświadomością i z monopolistami - popieram!
Nadzieja umiera ostatnia...
karmar
świeżynka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 1:10 pm
Lokalizacja: Tychy


Powrót do Inne terapie niekonwencjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości